Kaza yaptım

Etacli

0
Hocam zaten kasko dan yapınca ehliyetsiz olduğu için sigorta şirketi şahsa dava açıp söke söke parasını alıyormuş it köpekle uğraşmaktansa şirketler profesyonel söker alır ekip çağırmakla en iyisini ettiğimi düşünüyorum araç bağlandı ehliyet olmadığı için ceza yazıldı ruhsat sahibi. 'de 3500 tl ceza yedi üstüne bir de benim şirket hasarın parasını da mahkeme masrafı ile tahsil eder tüm bunların üstüne ehliyetsiz araba sürmek bir kenara halk otobüsüne bileceğini bile sanmıyorum allah ıslah etsin

İlbeyli58

Etacli

0
Aracı servise bıraktım bu tampona eksper tamir olur demiş sizce tamir mi değişim mi daha iyi olurdu sıkıntı çıkarır mi acaba daha sonra satarken tamponun değişmemiş yada tamir olmuş olması hangisi daha iyidir

İlbeyli58

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracı servise bıraktım bu tampona eksper tamir olur demiş sizce tamir mi değişim mi daha iyi olurdu sıkıntı çıkarır mi acaba daha sonra satarken tamponun değişmemiş yada tamir olmuş olması hangisi daha iyidir

İlbeyli58
Tamir ile yenisi arasında fark yok, Tamir sonrası görüntüde sıkıntı olursa servis zaten takmaz. Plastik aksam olduğu için dert etmeyin. Onlar yapar ama siz yine de boya öncesi eski boyanın tamamen kesinlikle kazınmasını hatırlatın. Sonra çatlama olmasın boyada.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynısı benim başıma geldi bı kaç ay önce çocuk ağladı abi ehliyetim yok aman polise verme şöyle böyle dedi polisi karıştırmadan çözelim dedi boya yapılmadan çekildi düzelir gibi oldu biraz dalgalandı ama yine de kaldı, uğraşsan bı dert uğraşmasan bı dert değer kaybı olmuştur belki ama başa geldi bı defa ...

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Etacli

0
Valla ben yanına bırakmadım hocam . Onu geçtim memlekette polislerde bir cins. Gelmiş bana anlaşın diye baskı yapıyor. Neyiyle anlaşayım ya diyorum ehliyet yok ruhsat yok trafik sigortası yok . Yarım saat anlaşmamız için çabaladı polis bu güya. Çocuğa diyor ki ehliyeti olan biri gelsin aracı alsın . Ya sen ruhsatsız aracı nasıl verirsin diyorum . Haa ruhsatta yoktu dimi diyor . :)

İlbeyli58

Etacli

0
Aracım perşembe gününden beri serviste arıyorum hafta içi bir gün teslim ederiz diye saçma sapan bir cevap alıyorum. En son çarşamba günü veririz dediler bu kadar basit bir sorun için bir hafta uzun bir süreç değil mi sizce taş çatlasa iki gün sürmez mi arkadaşlar bu hasarı onarmak sizce ? Kafayı yedirecekler bin pişman oldum servis e verdiğime

İlbeyli58

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracım perşembe gününden beri serviste arıyorum hafta içi bir gün teslim ederiz diye saçma sapan bir cevap alıyorum. En son çarşamba günü veririz dediler bu kadar basit bir sorun için bir hafta uzun bir süreç değil mi sizce taş çatlasa iki gün sürmez mi arkadaşlar bu hasarı onarmak sizce ? Kafayı yedirecekler bin pişman oldum servis e verdiğime

İlbeyli58
Kasko varsa ikame araç isteyin bence.

Etacli

0
Kasko varsa ikame araç isteyin bence.

Aracı. Bugün aldım servis te tampon tamiri yapılıp bagaj kapağındaki diğer aracın boyası silinmiş ezik çekilmemiş sebep olarak da arkası kapalı olduğu için boya atar komple boyamak zorunda kalırız dediler anlayan arkadaşlar var mi bu işten pek içime sinmedi oto king de falan yapılabilir mi tampon tamirini de 1000 tl göstermişler baştan savma gibi geldi bana

İlbeyli58

Geri