Kaza

Aracınız
honda baj.jpg

Arkadaşlar selamlar,
Site içinde komsum aracı ile ufak dokundu bizim araca. Sadece plastik aksamda hasar oluştu. Ön krom, altındaki siyah plastik ve farın üstündeki kromda sıkıntı var. Sigorta kaydı açmadan halledelim dedi komşu sen fiyat araştır ben karşılayım dedi.
Şimdi ankarada bu hasarı uygun yollu yaptırabileceğim neresi var acaba. Tamir olmayacak aslında sadece plastik parçalar değişecek. Servis yüksek çıkarır şimdi gerekyok. Şöyle 300 TL ye felan halledebilirmiyiz acaba ?

Yıldız sanayinden çıkmacılara bakın gezin bir kac dukkan ve en ucuzunu alın taktirin bence

Honda Civic 2012 Fb7 Eco Elegance

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=11960]haya-ji[/MENTION] Geçmiş olsun araç yeni kasa olduğu için bu parçaları yan sanayi bulmanız zor, arkadaşın dediği gibi çıkmacılar da şansınızı deneyin bulamazsanız serviste sigorta ile değil nakit para ile alma yolunu deneyin fiyatı normalden daha uyguna gelebilir.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Eğer parlak yer ve plastik değişecek ise 1000 civarı tutar hocam
Geçmiş olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
On panjur komple olarak satiliyor diye biliyorum resimde gordugum kadariyla far kaşı dedikleri yer sanirim tamamen kirilan bolge ve panjurun ust kismi kirilmis o yuzden komple panjur degisir gibi. [MENTION=11960]haya-ji[/MENTION]

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zero

0
bu hasarın cüzdanınızda yaratacağı hasarı 300 Tl. de tutamazsınız diye düşünüyorum.. maalesef..
geçmiş olsun..

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun aynı problemi yaşayan biri olarak görünce şaşırdım demekki ön plastik çok dandik bir malzemeden imal edilmiş bendeki resmide ekledim ön panjur alttaki plastik ile beraber izmir terakkide aksesuar olarak siyah olandan 400 tl aldım ve taktılar bilginiz olsun ben kıranıda bulamamıştım park halinde bi araç geri geri dokunmuş ama gece olduğu için plaka belli olmuyorduIMG-20171021-WA0003.jpg

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam geçmiş olsun. Sizin yerinizde olsam aksesuarcuya giderim. Çok güzel panjurlar var bir tanesini sever taktiririm. İnsanlar beğenmeyip bile değiştirebiliyor on kısmı. Siyah yapan var krom yapan var. Boşuna servis ile ya da tamirci ile uğraşmayın.

Geri