Civic FC5 Kaza

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun. Daha önce istanbulda yaşarken, skoda marka aracımızın kaputunda boyasız göçük düzeltme için büyük ışıklı tabelalı yerlere gittik boyasız olmaz , bu kaportacı işi dediler.. sonra fotodaki yer sıkıntısız cıncık gibi yaptı ;) o dönemde başka ustalara kurs veriyorlardı. Görüşürsünüz.
Merterdeydi.Screenshot_20200428-233425.jpeg

bir vurgun bu sevda

Aracınız
Civic FC5 2018
Teşekkür ederim. Az önce Oraya gittik tevafuk. Biraz yüksek para istedi. Bende vuran adama üzüldüm yaşlıca bir amca. 500,00₺ verdi. Burası en son 700,00₺ ye indirdi. :/ Hoş piyasayıda bildiğim yok ama.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aykutoğlu

Özel Üye
Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkür ederim. Az önce Oraya gittik tevafuk. Biraz yüksek para istedi. Bende vuran adama üzüldüm yaşlıca bir amca. 500,00₺ verdi. Burası en son 700,00₺ ye indirdi. :/ Hoş piyasayıda bildiğim yok ama.

Tanımam etmem burayı, o günün şartlarında önü tıklatmış skodanın kaput ucu büküldü, kaputta misket kadar bombe çıktı ve yan çamurluuk sınır çizgileri simetriği bozulmuştu. Nice yerler boyasız olmaz dedi. 3 gün dükkan dükkan dolaştık. Bu adamlar yapmıştı. Sıfır emanet araçtı. Boyasız olsun diye uğraşmıştk. İşçilikleri fazla iyi.

bir vurgun bu sevda

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun hocam boyasız gocuk culer yapar bunuda vuran adamıda fazla sıkıstırmayın derim sonucta kaza

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hepinize teşekkür ederim. Yok hocam sıkıştırmadım gerçekten bende çok üzüldüm. Bir çok yere gittik kendi cebimden çıkmış gibi oldum İnan. Helalleştik. Rabbim onun da gönlüne göre versin çok iyi niyetliydi sağolsun.

Geri