Kaza

Ciga

0
Aracınız
Merhabalar

Esim ara sokakta giderken bir araba sag arka kapiya carpiyor ve kaciyor.Ben olay yerine yarim saat icinde gittim vatandaslar sağ olsun carpan aracin plakasini almislar bende polisi arayarak tutanak tutturdum ayrica karakolda sikayetci oldum.Kayitlara gore adamin sigortasi yok adam bu hasari cebinden de karsilamazsa ben bunu kaskomu bozdurmadan yaptiramazmiyim ayrica aracimi arac kredisiyle aldigim icin rehinli bu durumda beni cok ugrastiracak sanirim.uploadfromtaptalk1460271016783.jpg
Araci pazartesi direk servise goturecegim kapinin degismesimi yoksa tamirimi daha mantikli olur fikirlerinize ihtiyacim var teşekkürler.Kazasiz sürüsler...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Geçmiş olsun öncelikle...

Kapının değişmesi biraz zor (oluşan hasara göre) bu yuzden tamiri olur. Servis o işi güzelce yapar. Gün içinde arkadaşlar yorumda bulunurlar zaten konuya , tekrar geçmiş olsun..

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun. Kapı değişecek durumda değil bence ama servis değiştirmek isteyebilir bence siz düzeltmeyi tercih edin. Kaskonuzdan yaptırabilirsiniz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Ciga Hocam geçmiş olsun, kasko şirketinizle görüşmenizi tavsiye ederim resmi tutanak olduğu için kaskoyu bozmadan yardımcı olabilirler.
Araç hasarı için resim çok net değil, normalde değişmeden yapılır gibi duruyor.

Ciga

0
Aracınız
Bilgi icin Teşekkürler karsi tarafin sigortasa olmadigi durumda guvence fonu hasari marsiliyormus sanirim yalniz merak ettim bir sey var carpan arac sag taraftan geldigi icin ve yol ustunlugu onda oldugundan dolayi bu durumda kusurlu kim oluyor adam carpip kacti diye tum kusurlu o mu oluyor yoksa bizede yazarlarmi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bilgi icin Teşekkürler karsi tarafin sigortasa olmadigi durumda guvence fonu hasari marsiliyormus sanirim yalniz merak ettim bir sey var carpan arac sag taraftan geldigi icin ve yol ustunlugu onda oldugundan dolayi bu durumda kusurlu kim oluyor adam carpip kacti diye tum kusurlu o mu oluyor yoksa bizede yazarlarmi

Bildiğim kadarıyla kaçtığı için her türlü o suçlu oluyor.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=3102]Ciga[/MENTION] , sizin hızınız fazla ise ordan belki biraz kusur bulunabilir ama kaçmış suç onda olacaktır.

Öncelikle geçmiş olsun. Allah büyük kazalardan korusun. Kişinin kaçmış olması ayrı bir suç konusu. Ancak o kişinin kaçmış olması karşı tarafın kusuru var ise o kusuru ortadan kaldırmaz. Kapıyı değiştirmeden lokal boyattırırsanız aracınızı satacağınız Zaman değerini fazla düşürmeyecektir.

Trust

0
Aracınız
8089e6ba75e142bf2243a5b84306e235.jpg

Resimde kırmızı içine aldığım yer kesinlikle kesilip değişecek. Hem ulaşması zor hem servis uğraşmaz büyük ihtimal kapı saçı da değişecek.
Geçmiş olsun.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri