Kaza

Geçmiş olsun. Sanki kamyonet tarzı bir araç kasası takılmış gibi duruyor. Ayrıca delinen yerler kaynak ve sac parçasıyla onarılıp çekiçlenip macunlada yüzey düzlenir ve değişim olmadan 3 parça yarım boyanır gibi ama kimse bukadar işçiliğe zamana uğraşmaz. Az bi şekil değişikliğinde hemen değiştirmeye kalkıyorlar.
Eski nostaljik araçların onarımında kapı altları çürükleri bile kesip sac kaynatarak alıştırıp çekiçleyip düzgün yüzey elde ediliyor ama dedimya uğraşmaz kimse.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ustamla o konuyu da konuştuk hocam.Aynen dediğiniz gibi yapar düzeltirim dedi fakat maliyetin tamamı hem cebimden çıkacak hem de aracın yanı yarım boyalı olacak, kaskodan yaptırmak daha mantıklı geldi. Kaskoyu deldirmek işime gelmiyor ama hasar var sonuçta ileride aracı satmak istediğimde sorun olur diye düşünmüştüm ama 5-6000 tl hasar kaydı çılgın rakamlar değil sonuçta fotoğraflar da var elimde. Bu arada servise vermedim aracı ustama güvendim renk işçilik konusunda güvenimi kazandı sabah görüşmemizde. Bakalım artık hayırlısı as önce bıraktım arabayı gerisi nasip artık.
İlgilenen mesaj atan herkese teşekkür ederim sayenizde epey bilgi sahibi oldum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
bence serviste yaptır ama arabanın bu fotolarını sakla satarken çook yardımcı olacak hasar kaydının önemi kalmayacak [MENTION=6853]i_karabiber[/MENTION]

bence serviste yaptır ama arabanın bu fotolarını sakla satarken çook yardımcı olacak hasar kaydının önemi kalmayacak [MENTION=6853]i_karabiber[/MENTION]

Hocam servise vermedim niye derseniz ön kapıdaki hasar 2 bilemedin 3 cm uzunluğunda kapının sacını sırf bunun için değiştirmek içime sinmedi.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok geçmiş olsun kendi aracıma olmuş gibi üzüldüm vallahi. Nasıl yapılır böyle bir şey aklım almıyor. Nacizane fikrim serviste yapıp resimlerini saklayın derim. Tekrar geçmiş olsun.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yok mu guvenlik kamerasi sağda solda olayi aydinlatacak.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Birçok arkadaşımız burada kaskoludur. Her sene bunlara yığınla para veriyoruz. Kasko dan yaptır gitsin. Önemli olan sendeki resimler duran arabaya kamyon geri geri yanaşırken takıp yırtmış sacı. Bence ilerde satarsanız da bu resimler şüpheleri ortadan kaldıracaktır

Birçok arkadaşımız burada kaskoludur. Her sene bunlara yığınla para veriyoruz. Kasko dan yaptır gitsin. Önemli olan sendeki resimler duran arabaya kamyon geri geri yanaşırken takıp yırtmış sacı. Bence ilerde satarsanız da bu resimler şüpheleri ortadan kaldıracaktır

Aynı düşüncedeyim hocam yoksa kasko yaptırmamın hiçbir espirisi kalmıyor ki.

Aracınız
Kaza

Geçmiş olsun, gören bilen olsaydı yardımcı olmak isterdim. En azından şahısa ulaşırdık. Çok üzüldüm.

Son düzenleme:
Geri