kazaya ramak kala... videolu

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
yol kontrolü yapmadan manevra yapan forklif bugun nerdeyse bizim içimizden geçecekti. frene bastım durma mesafesi kurtarmadı ama abs manevrası sayesinde ucuz atlattik. diğer şöföre söylenecek çok şey var ama o benden daha fazla korktu. sessiz kalıp yolumuza devam ettik.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
yol kontrolü yapmadan manevra yapan forklif bugun nerdeyse bizim içimizden geçecekti. frene bastım durma mesafesi kurtarmadı ama abs manevrası sayesinde ucuz atlattik. diğer şöföre söylenecek çok şey var ama o benden daha fazla korktu. sessiz kalıp yolumuza devam ettik.

Geçmiş olsun, sonuçları üzücü olabilirdi ucuz kurtarmışsınız.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Geçmiş olsun hocam son anda kurtarmışsınız. Forklift trafikte kullanılmaz! Trafikte bir Forklift olması zaten başlı başına bir tehlike oluyor. Dikiz aynası vs. zaten yok. Birde dikkatsizlik oldu mu neticeyi görüyoruz. Forklift sürücüsünün koşarak yanınıza gelip özür dilemesi gerekiyordu.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Geçmiş olsun hocam son anda kurtarmışsınız. Forklift trafikte kullanılmaz! Trafikte bir Forklift olması zaten başlı başına bir tehlike oluyor. Dikiz aynası vs. zaten yok. Birde dikkatsizlik oldu mu neticeyi görüyoruz. Forklift sürücüsünün koşarak yanınıza gelip özür dilemesi gerekiyordu.
orası oraganize sanayi bölgesi o da iş yerine girmeye çalışıyordu ama dediğiniz gibi kontrolsüz direk dönmesi büyük bir kazaya sebep olacaktı. ben korktum o benden daha fazla korktu özür diledi ama tabi kaza olsaydı özrün pekde bir anlamı olmayacaktı ne yazıkki

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@rundll32 Geçmiş olsun hocam, güzel manevra ile kurtarmışsınız.

Geri