kenzo civic :)

Ynt: kenzo civic :)

haklısınız , bilinen bir yerden almak lazım.

jant + lastikte ben kesinlikle sıfır alınmasından yanayım, başka birşey değil tekerlek yani.

ortadan kırılan replika jantlar görüyoruz, bence güvenli olması lazım, şakası yok bu işin..

[quote author=temizyurek link=topic=251.msg3558#msg3558 date=1397942413]
haklısınız , bilinen bir yerden almak lazım.

jant + lastikte ben kesinlikle sıfır alınmasından yanayım, başka birşey değil tekerlek yani.

ortadan kırılan replika jantlar görüyoruz, bence güvenli olması lazım, şakası yok bu işin..
[/quote]
Fikrinize saygi duyarim kesinlikle haklisinizdir fakat orjinal jantlarda darbe aldigi zaman kiriliyor ve yamuluyor buna ek olarak bugune kadar cevremde hic replika janti darbe almadikca kirilan ezileni gormedim :D ek bir bilgi daha vereyim bizim araclarimiz hizli olsa kesinlikle korkabiliriz 300hp arabamiz yokki bu yuzden replika ama bunuda bilindik yerden alirsak sorun olmaz ve lastik icinde ayni sey gecerli kac kez pirelli pizerro lastik aldi arkadaslarim yani uzun lafin kisasi jant lastik isi uyguna halledilir ama siz jantlariniza kiyamiyorsunuz galiba o yuzden bu bahaneler :D neyse ben forumda hep gaz vericem jantsiz civic kalmasin kampanyasi baslaticam :D

Tapatalk

[quote author=Halil ayhan link=topic=251.msg3556#msg3556 date=1397942125]
Bunun yari fiyatinada alinir aslinda yeterki bildiginiz tanidiginiz yer olsun :) ben baya bir vakit gecirdigim icin eskiden maslakta pek cok yeri taniyorum :) janti guzel bir replica secerseniz,temiz nerdeyse hic kullanilmamis cikma lastik ile birlikte 2000tl ye bu is halledilir ;) lastigin ikinci ele gectigi anda kaybettigi degeri anlatmaya gerek yok zaten bazen adam aliyor lastigi janti sonra begenmiyor yakismadi diyor 3 ay sonra 3te 1 fiyatina jantciya birakiyor boyle denk getirmek lazim

Tapatalk
[/quote]
İşte ben ona denk geldim :kiki:

Geri