Civic ES7 KİLİT MOTORU

Aracınız
Civic ES7 2002
Arkadaşlar nihayet 19 yıl sonra benimde sağ ön kapı kilit motorumda tekleme başladı sanırım :) Bazen kilitlesede bazen açmıyor, bazen açsada bazen kilitlemiyor. Bazen normal açıp kilitleme yapabiliyor.
Bu parçayı OEM bulmak mümkün müdür? Yada en kaliteli parçayı kimde, nerden bulabilirim ??

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ön kilitler daha sağlam asıl hemen bozulan arka kilitler oluyor. Arkalara Tayvan malı taktırdım. Orjinal çıkma bulunursa güzel olur. Fakat pahalıya satıyorlar. Önler 5 girişli arkalar 3 girişli oluyor. Orjinal kilidinizi tamir ettiripte kullanabilirsiniz.

Aracınız
Civic ES7 2002
Ön kilitler daha sağlam asıl hemen bozulan arka kilitler oluyor. Arkalara Tayvan malı taktırdım. Orjinal çıkma bulunursa güzel olur. Fakat pahalıya satıyorlar. Önler 5 girişli arkalar 3 girişli oluyor. Orjinal kilidinizi tamir ettiripte kullanabilirsiniz.
Kim tamir eder bilmiyorum ki.. 5 giriş dediğiniz ne oluyor tam olarak ? Fotolara bakıyorum, iki tane soket görünüyor. Soketin birinin girdiği yerde rome rakamıyla I diğer soketin girdiği yerde II şeklinde bir iç yapı var sanırım..

Ekli dosyalar

• n sağ kilit motoru.jpg
    n sağ kilit motoru.jpg
    47.2 KB · Görüntüleme: 27

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kim tamir eder bilmiyorum ki.. 5 giriş dediğiniz ne oluyor tam olarak ? Fotolara bakıyorum, iki tane soket görünüyor. Soketin birinin girdiği yerde rome rakamıyla I diğer soketin girdiği yerde II şeklinde bir iç yapı var sanırım..
2 soket var. Biri 3 girişli diğeri 2 girişli. Fotoğraftaki 2 giriş açık. Motora bağlı açma kapama vazifesi görüyor olmalı. Diğerlerini bende tam bilmiyorum. Mekanızma çalışıyor ise motor yeterince tork üretemiyordur. Tamir videosu buldum. Arka kapı fakat mantık aynıdır.

Geri