KIRMIZI RS

Aracınız
Honda CRV
Merhabalar, bir süredir baktığım Civic Rs i dün aldım. Forumda baktım ama göremedim, merak ettiğim ve bilen arkadaşlardan destek/bilgi beklediğim bir kaç konu var.

Devir saatini göremiyor muyuz? Bir türlü bulamadım. Vites değişimi de yok sanırım CVT nin farklılığından dolayı. Anlık tüketimi de lt rakam olarak değil 10-20 küp olarak mı görebiliyoruz sadece?

Son olarak ortalama tüketimi gösteren bir seçenek var fakat arabanın ilk alındığından itibaren yapılan tüketim ortalamasını gösteren bir seçenek var mı?

İlk Honda aracım, bilgi noksanlığımı maruz görün. :)

CelalIMG-20181228-WA0018.jpegIMG-20181228-WA0017.jpeg

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeni aracınız hayırlı olsun.
Rs kullanan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın ancak sadece sedanlar RS olarak niteleniyor. Hatchback olanlar Sport olarak geçiyor. Donanım olarak Hatchback lerin avantajları var.
Devir saati, turbo basıncı göstergesi ana ekranda mevcut. Anlık tüketim grafik olarak, ortalama tüketim sayısal olarak gösteriliyor.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hoş geldiniz hayırlı olsun aracınız. Sedan rs diye geçer sizinki hb sport :)
Hayalet göstergede devir saati bulunuyor, benzin göstergesi yanındaki çubuktan tüketimler arası geçiş yapabilirsiniz, direksiyon üstündeki kulakçıktan vitesi görebilirsiniz yada S moduna alınca görürsünüz.
Multimedya üstünden de tüketimi izleyebilirsiniz incelemek için TIKLAYIN
@Dedo

Aracınız
Honda CRV
Hoş geldiniz hayırlı olsun aracınız. Sedan rs diye geçer sizinki hb sport :)
Hayalet göstergede devir saati bulunuyor, benzin göstergesi yanındaki çubuktan tüketimler arası geçiş yapabilirsiniz, direksiyon üstündeki kulakçıktan vitesi görebilirsiniz yada S moduna alınca görürsünüz.
Multimedya üstünden de tüketimi izleyebilirsiniz incelemek için TIKLAYIN
@Dedo
Hosbuldum cok tesekkur ederim. Evet rs degilmis. tam cozemedim fk7 rs falan. :) arac basina gecince kurcalayacagim, cok tesekkurler bilgilendirme icin

ywzckr

0
Hosbuldum cok tesekkur ederim. Evet rs degilmis. tam cozemedim fk7 rs falan. :) arac basina gecince kurcalayacagim, cok tesekkurler bilgilendirme icin

Trip a ve trip b secenegi mevcut. Eger trip a yi sifirlarsaniz aracin ilk gunden itibaren ortalamasini sifirlamis olursunuz. Eger trip b yi sifirlarsaniz sadece trip b sifirlanir. Arac genel tuketimini trip a uzerinden okuyor benzin aldikca trip b yi sifirlamanizi tavsiye ederim, eger aracin ilk gunden itibaren benzin ortalamasi dursun isterseniz. Gosterge ekranindaki uzun cubuk ile sifirlama islemi ve cubugu cevirerek ekran parlakligini degistirebilirsiniz.
Ortalama tuketimde kusuratli sayisal tuketim ve menzil gosterir, diger bahsettiginiz ekranda ise kup seklinde anlik tuketim gosterir. Direksiyonun sol tarafindaki tusa basarak menuler arasi gecis yapabilirsiniz. Navigasyon ekraninizdan da tuketim verilerini onceki suruslerinize ortalama tuketimlerine bakabilirsiniz. Yukarida arkadas link atmis zaten.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri