Kış,Kar,Tipi İçin Uyarı ⚠️

Onuda denedim durdum hatta istop ettirip yeniden calistirdim genede devreye girmedi , eco mod qcikti acaba o yuzdenmi simdi aklima geldi alakasi olabilirmi ? Ve lastik basinci uyarisi vardi sanirim 2 bar düşüktü bitanesi bunlardan dolayi acilmamis olabilirmi acaba

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar lastikden miş ;) bunuda ögrenmis olduk 2 bar dusuktü bitanedi tamamladim uyariyi kaldirdim on off durumuna alabildim basiniza gelirse bilginiz olsun

Aracınız
Selamlar bugün karda yokuş cikarken vsa etkin olmaması icin off konumuna almak istedim alamadım sebebi nedir acaba basılı da tuttum olmadı

Hocam eğer lastik basınç uyarısı felan veriyorsa arac kapanmasına izin vermiyor.Ama dogru olanı yapmışsınız açıklamamıza kulak astığınız icin teşekkürler :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@erdoğanbatu kesinlikle katiliyorum yazdigin bilgilere kışın bayırda vsa off moda alinması şart aksi taktirde olduğu yerde sayiyor arac ve belirli aralikta gaz kesiyor , off modda yüksek vites alçak devirle mükemmel ayrica otomotiklerde f1 vites kullanimda devir belirlenmesi icin mantikli olacaktir.? giresun dan sevgiler ,saygılar

Aracınız
@erdoğanbatu kesinlikle katiliyorum yazdigin bilgilere kışın bayırda vsa off moda alinması şart aksi taktirde olduğu yerde sayiyor arac ve belirli aralikta gaz kesiyor , off modda yüksek vites alçak devirle mükemmel ayrica otomotiklerde f1 vites kullanimda devir belirlenmesi icin mantikli olacaktir. giresun dan sevgiler ,saygılar

Aynen öyle hocam sizlere de sevgiler :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eros

0
Vsa düğmesine 5sn kadar basılı tuttugumuzde ekranda 'da off yazısı çıkıyor.bu durumda vsa devreden çıkmış mi oluyor.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5322]Rago[/MENTION] selamlar bu yazişmalardan kışın hava basincinin 28 olacagi kanisina nasil vardin anlamadim ;)

Geri