Kış Lastiği Seçimi

Petlas in yağmur fren mesafesi ile nokian 'i karşılaştırın.... A ve C yani 9 metre. 1 tek farı 5 bin TL olan arabaya bin lastik alırken 100 lira yi hesapla.

Bence nokian.

Yazımı okumadiysaniz bilemem ama araştırın,bir ARGE muh. Olarak konuştum bu işi yapan biri olarak aracınızın üzerindeki turanzada da çalıştım Petlas ta da Lassada da. Ben hiçbir markaya iyi kötü demedim, ufak tefek hamur kort bezi farklılıklarından başka hiçbir aksiyonu yok dedim. Ben Mercedes c200 de de Petlas kullandım Civic te de aldım. Ben çılgın kullanmam bilincliyimdir, ben Bursa'da yaşıyorum şuanda her hafta uludagdayim karar sizlerin.
Not: egerki bir işi yapan öğreten anlatan biri varsa öncelikle tam okuyunuz.

He bak arkadaşım bir püf nokta daha vereyim dünyada tüm lastik firmalarına danismanlik yapan kişi TÜRK( ne mutlu) vatandaş brisanin yaptığı lastikleri kullanıyor tüm araçlarında. Araştırın önce a,b,c yazıyormuş vs katalog verisi inanmayın okadar cok.Herşene yılın otomobili seçiliyor, kim daha fazla hakediyorsa değil para veriyorsa...

Çok konuştum biliyorum fakat şunu söylemeden geçemeyeceğim, türk malı yok diye yirtiniyoruz 1 Allah'ın Kulu'da Lassa türk Petlas türk starmax önermemis. İnadına Türk malı.

Selamlar saygılar.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Yazımı okumadiysaniz bilemem ama araştırın,bir ARGE muh. Olarak konuştum bu işi yapan biri olarak aracınızın üzerindeki turanzada da çalıştım Petlas ta da Lassada da. Ben hiçbir markaya iyi kötü demedim, ufak tefek hamur kort bezi farklılıklarından başka hiçbir aksiyonu yok dedim. Ben Mercedes c200 de de Petlas kullandım Civic te de aldım. Ben çılgın kullanmam bilincliyimdir, ben Bursa'da yaşıyorum şuanda her hafta uludagdayim karar sizlerin.
Not: egerki bir işi yapan öğreten anlatan biri varsa öncelikle tam okuyunuz.

He bak arkadaşım bir püf nokta daha vereyim dünyada tüm lastik firmalarına danismanlik yapan kişi TÜRK( ne mutlu) vatandaş brisanin yaptığı lastikleri kullanıyor tüm araçlarında. Araştırın önce a,b,c yazıyormuş vs katalog verisi inanmayın okadar cok.Herşene yılın otomobili seçiliyor, kim daha fazla hakediyorsa değil para veriyorsa...

Çok konuştum biliyorum fakat şunu söylemeden geçemeyeceğim, türk malı yok diye yirtiniyoruz 1 Allah'ın Kula da Lassa türk Petlas türk starmax onermemis. İnadına Türk malı.

Selamlar saygılar.

Ayrıntılı bilgilendirmeniz için teşekkürler ilk yorumunuzu da dikkate almıştım internetten araştırıyorum yeniden teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

20 yıldır bu forum ortamlarında öğrendiğim bir şey var... Prensip olarak polemiğe girmem.
Yeni geldim Uludağ dan... yol açık ama gündüz -5 derece idi ve buzsuzdu yol.
Güzel yurdumun 7 bölgesinin 79 vilayetinde 1,5 milyon km. nin üzerinde gaz pedalina basmış bir arkadaşınız ya da ağabeyiniz olarak
Bence nokian. Dedim.

Dikkat ederseniz "bence" demek sadece beni bağlar demektir.

Sonsuz saygı sevgi ve selâmla
Eskişehir den iyi geceler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet şuanda Bursa'da yaşadığımı belirttim zaten, ve ARGE muh. Yillarimi verdim dedim, şuanda aktif olarak calistigimi söylemedim, Bursa'da 1 meslek lisesinde alan sefiyim otomotiv öğretmeni olarak.
(Küçük bir not: Selçuk öğretmenlik mezunu ve Uludağ üni otomotiv muh.tamamlama mezunuyum.)
Şimdi taşlar yerine oturur umarım . Selamlar saygılar.?
@Erkan B Başka bir konu içerisinde de ileri sürüş tek. öğretmeniyim demişsiniz?

https://www.civictr.com/threads/yen...a-lpg-yakit-tuketimi.4713/page-46#post-256145

Merhaba arkadaşlar..yalova ikamet ediyorum..kar lastigim var yaklasik iki sene kullandim..hic kar yagmadi.yagsa bile sadece ici kullanirim..ama kartepeye cikmak istiyorum..lastiklere takilan 5 li dörtlü takmatik zinciler var..n11 de ve gittigidiyorda..bunlar günlük isimi görür mu?sadece o gün görse yeter..kartepeye zincirsiz ve kar lastiksiz araclara izin vermiyorlarmis..zinciein belli bir standardi var mi?zincir sadece yogun karin oldugu yerde mi kullanilir?
Saygilarimla

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
continental wintercontact ts 850p aldım kullanıyorum. 17 inç bizim lastiğe uygun ts860 yok malesef. Şu ana kadar yol konforu, ses, frenleme vb beni üzmedi, yol tutuşu çok iyi, karda henüz denemedim fiyat olarak nokianla aynı seviyede.

Geri