Civic FC5 Kısa Far Hakkında

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar merhabalar. civic ailesine katılmış bulunmaktayım. 2017 eco elegance benzin+lpg tam otomatik bir civic aldım. aracın ön kısa orjinal halojen far ampüllerinin yerine verimi düşük xenon far ampülleri takılmış. kötü duruyor, değiştirmek istiyorum. var mı önerebileceğiniz xenon ya da orjinal halojen farları hangisidir onu mu alıp takalım? tekrardan merhabalar herkese. muhabbet ile.

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar forumda çok okudum ve araştırdım ama kafam çok dağıldı. yardımcı olursanız, çok sevinirim. kısa vakitte alıp takmak istiyorum; yağmur ve kış geldi. orjinallerini takmayı düşünmeye başladım. muhabbet ile.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, benim önerim kesinlikle orjinal halojenlerini takmanız. Nedeni ise kışın led ve xenon lar beyaz olduğu için yağışta ve karda kesinlikle çok kötü ve kör bir şekilde gidiyorsunuz resmen. Ayrıca ledlerin uzun mesafede dağılımı fazla olduğu için daha parlak ve güzel görünsede performans olarak halojen daha uzakları gösteriyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba, benim önerim kesinlikle orjinal halojenlerini takmanız. Nedeni ise kışın led ve xenon lar beyaz olduğu için yağışta ve karda kesinlikle çok kötü ve kör bir şekilde gidiyorsunuz resmen. Ayrıca ledlerin uzun mesafede dağılımı fazla olduğu için daha parlak ve güzel görünsede performans olarak halojen daha uzakları gösteriyor.

öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. orjinal halojenler hangi marka ve model acaba? serviste bulunur mu?

Aynen hocama katılıyorum bencede orijinal halojenleri takmalısınız. İnternete bi bakınız veya servise sorabilirsiniz fazla pahalı değilse ordanda temin edilebilirsiniz.

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynen hocama katılıyorum bencede orijinal halojenleri takmalısınız. İnternete bi bakınız veya servise sorabilirsiniz fazla pahalı değilse ordanda temin edilebilirsiniz.

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kuvvetle muhtemel söylediğiniz gibi bir an önce orjinal halojenleri bulup takacağım. ilginiz için teşekkürler. muhabbet ile.

Aracınız
Civic FC5 2016
Bende arkadaşlara katılıyorum beyaz lede sempatim daha çok ve aracım füme olduğundan daha çok yakışacağına adım kadar eminim fakat halojen gerçekten çok iyi aydınlatıyor uzunları bile gayet başarılı karanlıkta uzunlar açık çok rahat gidiyorum. Ama görsel olarak hiç hoşuma gitmiyor maalesef :)

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar merhabalar. az evvel servisten orjinal halojen far fiyatı aldım; tekine 250 tl denildi. çok uçuk. ben de markası nedir dışardan alayım diye sordum. honda dediler sadece. bana gönderdiğiniz philips'i söyledim, bilmiyoruz dediler. linkini attığınız orjinal üründür değil mi? artık sipariş vermek şart oldu. muhabbet ile.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ustam forumda bir cok arkadas orjinalleri sokup yerine led taktirmistir ve bir cok arkadasta atıl vaziyette orjinal halojenler duruyordur. Hatta benim duruyordu eger bulabilirsen yardimci olayim size. Yazik bir ampule 250 tl verilmez.
arkadaşlar merhabalar. az evvel servisten orjinal halojen far fiyatı aldım; tekine 250 tl denildi. çok uçuk. ben de markası nedir dışardan alayım diye sordum. honda dediler sadece. bana gönderdiğiniz philips'i söyledim, bilmiyoruz dediler. linkini attığınız orjinal üründür değil mi? artık sipariş vermek şart oldu. muhabbet ile.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Geri