Civic FC5 Kışlık lastik öneri&tavsiye

Eco executive 2020 model 17’’ jantlı aracım için en uygun 2020 üretim yılına sahip bu lastiği bulabildim. Fiyat performans ürünü olarak geçiyor. Lastik ebat ölçüleri %1.92 sapma ile de sağlıyor. Sitede %3’ü geçmiyorsa sapma kullanın demişlerdi.
Sizin düşünceleriniz nelerdir ?
Bu ürünü almalı mıyım ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu lastiği alıp pişman olan çok kişi var.

2015 den beri ailemizde ki tüm araçlarımıza , Goodyear Ultragrip Performance GEN-1 kışlık lastiğini kullanıyoruz. Hayatımda bunun kadar memnun kaldığım daha iyi bir kış lastiği görmedim. Şuan 215/50/17 fiyatı hepsinuradada 650 tl ye gördüm. Bence iyi fiyat

Fc5 kasada orjinal lastikleri 215 55 16 olup kışlarda 205 55 16 kullananlar tecrübelerini ve farklılıklardan bahsedebilirler mi?

Fc5 kasada orjinal lastikleri 215 55 16 olup kışlarda 205 55 16 kullananlar tecrübelerini ve farklılıklardan bahsedebilirler mi?
Bu hususla ilgili daha önce uzun uzadıya konuşuldu, tartışıldı, sorunsuz kullanan birçok kullanıcı var.

Eco executive 2020 model 17’’ jantlı aracım için en uygun 2020 üretim yılına sahip bu lastiği bulabildim. Fiyat performans ürünü olarak geçiyor. Lastik ebat ölçüleri %1.92 sapma ile de sağlıyor. Sitede %3’ü geçmiyorsa sapma kullanın demişlerdi.
Sizin düşünceleriniz nelerdir ?
Bu ürünü almalı mıyım ?

Hocam lastik etiketine baktığınız zaman lastik beni alma pişman olursun diyor. E-E.
Üstelik siz tabanı 215 den 225 e büyütmüşsünüz. Kışın tabanı düşürmek daha mantıklı.
Eğer ekonomik bişey istiyorsanız 215/50/17 sava eskimo hp2 bakabilirsiniz.

Ben kullanıyorum. Bir kış geçirdim. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ne bir kaçırma ne patinaj ne konfor eksikliği vs. Aracın yanakları küçüldüğü için karlı yolda yol tutuşu artıyor fiziksel olarak. Çünkü yüzey alanı küçülüyor. Ben memnunum eğer arada kalan varsa çekinmeden alsın

Hocam lastik etiketine baktığınız zaman lastik beni alma pişman olursun diyor. E-E.
Üstelik siz tabanı 215 den 225 e büyütmüşsünüz. Kışın tabanı düşürmek daha mantıklı.
Eğer ekonomik bişey istiyorsanız 215/50/17 sava eskimo hp2 bakabilirsiniz.

Teşekkürler sağolun

2015 den beri ailemizde ki tüm araçlarımıza , Goodyear Ultragrip Performance GEN-1 kışlık lastiğini kullanıyoruz. Hayatımda bunun kadar memnun kaldığım daha iyi bir kış lastiği görmedim. Şuan 215/50/17 fiyatı hepsinuradada 650 tl ye gördüm. Bence iyi fiyat

Link atmanız mümkün mü acaba ?

Geri