Civic FD6 Kışlık Lastik Seçimi

Arkadaşlarım
merhaba. Elimde bir takım 2017 üretimi Petlas 205 55 16 kışlık lastik ve yine bir takım 2016 üretimi Sava 205 55 16 kışlık lastik var lastikler sorunsuz. Siz olsanız hangi sebeplerle hangisini taktırmayı tercih edersiniz.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlarım
merhaba. Elimde bir takım 2017 üretimi Petlas 205 55 16 kışlık lastik ve yine bir takım 2016 üretimi Sava 205 55 16 kışlık lastik var lastikler sorunsuz. Siz olsanız hangi sebeplerle hangisini taktırmayı tercih edersiniz.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
kışlık lastik için sava yi tercih ederdim ben memnun kalmıstımm savanın kışlığından

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sava, goodyear'ın yan ürünü diye biliyorum ben.

Lastiklerin diş durumu hangisinde daha fazlaysa onu tercih ederdim ben. Zira her iki markada benzer kalitede sayılır.

Şirket aracımda zamanında sava kullanmıştım 1 yıl. Lastik yeni tarihliydi bir sorun yaşamadım. Bunun yanında petlas'ıda daha önceki aracımda kullanmıştım. Petlas açıkçası ilk yıldan sonra pek işe yaramıyor gibi gelmişti bana. Ama tabi yazlık lastiklere göre kesinlikle daha iyiydi. Benim kıyasım ilk yıla nazaran.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
İnsan İçin ayakkabı neyse araba İçin lastik odur bence.. Ayakkabı hiç bir zaman sadece ayakkabı değildir. Omurga sağlığından, ayak sağlığına, diz ağrısından, bel ağrısına kadar bir çok yerimize direk etkilidir ayakkabı seçimi. Dolayisiyla bizler kendimize nasıl Nayk, Adidas, Nivbalans, Sikeçırs, solomon, Kolombiya vb vb kaliteli ayakkabılar alıyorsak arabamıza da 3 e 5 e bakmadan en kalitelisini almak lazım. Başta güvenlik olmak üzere, yakıt tasarrufu, sürüş konforu vb bir çok konuda lastik direk etkilidir malumunuz. Öncelikle Conti ve Michelin olmazsa Pirelli, Goodyear ve Bridgeston dan şaşmamak lazım. Belki Yokohoma, Lassa ve nokian... gerisi hikaye geliyor bana...

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sava iyidir milletin sagda solda kaldıgı yerlerden ben cıkıyordum savayla tabi şöförlüpünde etkısı var ama yarıda bırakmadı ogunden sonra sava diorum ben ama yazın kullanmayın

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
215 55 16 yerine 205 55 16 kışlık lastik takılsa sorun olur mu. 215 özel bir seri olduğu için lastik başına 250 TL oynuyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Ben petlas snowmaster almıştım. Üretilirken harcanan elektriğe yazık, o kadar söylüyorum siz anlayın.. Goodyear UG8 almadığıma çok deli pişmanım.

Geri