Kışlık lastik

Selamın aleyküm kışlık lastik almak istiyorum Dunlop SP winter sport almayı düşünüyorum daha önce kullanan var mı 1800 lira ücreti var bu fiyatlara daha iyi bir lastik bulunur mu yoksa bu lastik iyi mi ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selamın aleyküm kışlık lastik almak istiyorum Dunlop SP winter sport almayı düşünüyorum daha önce kullanan var mı 1800 lira ücreti var bu fiyatlara daha iyi bir lastik bulunur mu yoksa bu lastik iyi mi ?
Ve aleykümselam
Dunlop, Falken, Sava gibi lastikleri fiyat performans olarak görüyorum. Kış için Lassa iyi diyorlar. Petlas yeni desen lastik çıkarmış araştırabilirsiniz. Premium lastikler daha pahalı olduğu için bahsetmeye gerek duymadım. Fakat bir kış veya az kullanmış, aracını satmış elinde kalmış olan sürücüler var. Bu tarz yakınınızda denk gelirse değerlendirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Aracınız
Yaklaşık 10 senedir eski ve şuan ki araçlarında hep Goodyear kullandım. Yazlık efficient performans, kışlık ultragrip 8 serisi. Daha daha önceleri petlas, continental, dunlop, sava, michelin dahil kullandım.

Benin kullanim şeklim ve hoşuma giden Goodyear oldu. Karar sizin...

SM-A235F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dunlop sp winter sport u istanbulda 5 yıl kullandim 4 yıl gayet iyiydi 5. Yıl sabahlari buzlanma olan yokusta biraz patinaja dusmeye baslamisti ama cikmama vs gbi bir durum hic yasamadim fp olarak onerebilecegim bir lastik, yeniledigimde bridgestone blizzak aldm 2022 uretim fiyati uygundu onu da inceleyebilrsiniz

Kislik lastikte petlastan farkli bir marka kesinlikle almam. 7-8 yildan beri kullaniyorum. Cok guven veriyor. Biraz gurultusune katlanmaniz lazim:)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri