Klima açıkken aracın çekiş gücü ve 3000 devir üzerine çıkınca gelen ses

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Belki faydası olur diye düşünüyorum. Bizde soğuk hava deposu var. Derece düşünce kompresör devreye giriyor. Klima gazını basınçlı şekilde sisteme yolluyor. Ben bunu dışardan net ıslık şeklinde duyuyorum. Belki duyduğunuz ses gazın akış sesidir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Bundan önceki aracım manueldi fc7 onda böyle bir sorun yoktu. O yüzden çok tuhafıma gitti. 3000 devire yaklaşınca başlıyor. Bluetooth ile cekmeyi deneyeceğim. Klimanın devreye girme sesi değil. Ayrıca turbo mu var civicte. Yanlış anlamayın da ben turbo diye bir şey yok biliyorum. Bildiğiniz atmosferik motor. Amacım nerde hata var sorun var düzeltmek.
Yardımcı olmaya çalışan arkadaslara da teşekkür ediyorum çok.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bundan önceki aracım manueldi fc7 onda böyle bir sorun yoktu. O yüzden çok tuhafıma gitti. 3000 devire yaklaşınca başlıyor. Bluetooth ile cekmeyi deneyeceğim. Klimanın devreye girme sesi değil. Ayrıca turbo mu var civicte. Yanlış anlamayın da ben turbo diye bir şey yok biliyorum. Bildiğiniz atmosferik motor. Amacım nerde hata var sorun var düzeltmek.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/QUOTE [MENTION=3234]UK61[/MENTION] yorumu yazan arkadaş civic 1.5 turbo Rs modeline biniyor. Ondan öyle söylemiştir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam aracım turbolu hani diyorum ki bende de var ses servis turbolu olsun olmasın sallıyor resmen.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
aynı durumu bende yaşadım,
klima açıkken yokuş yukarı 3000 devire yaklaşınca tuhaf bir ses geliyor.
servise gidip saçma sapan cevaplarla karşılaşarak sinirlerimin alt üst olmasını istemiyorum
inceldiği yerden kopsun, ondan sonra giderim.
adamı bu noktaya getiriyorlar

Dumanefendi sizin 1,5 turbo HB kasaydı aracınız , HB lerde gösterge ekranının mavi olduğunu bilmiyordum , RS ler gibi kırmızı sanıyordum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu görüntü benim aracıma ait değil ,amerika dan paylaşmışlar. Benim aracım hb. Ancak bende de aynı sorun oldu. Özellikle rampada 1700-2500 devir civarında tırrttt diye ses geliyordu.
Fren hortumlarını tutan sacın esneyip titremesinden kaynaklanıyordu
Honda bununla ilgili bülten yayınlamıştı servislere. 30 saniyede düzeltiyorlar

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu görüntü benim aracıma ait değil ,amerika dan paylaşmışlar. Benim aracım hb. Ancak bende de aynı sorun oldu. Özellikle rampada 1700-2500 devir civarında tırrttt diye ses geliyordu.
Fren hortumlarını tutan sacın esneyip titremesinden kaynaklanıyordu
Honda bununla ilgili bülten yayınlamıştı servislere. 30 saniyede düzeltiyorlar

Hb kasalarda da gösterge paneli kırmızı

Geri