Klima drayer filtresi

mb01

0
Arkadaşlar klima drayer filtresinin konumunu ve tıkandığında ne gibi belirtileri olduğunu bilen varmı ?

Arkadaşlar klima drayer filtresinin konumunu ve tıkandığında ne gibi belirtileri olduğunu bilen varmı ?
Hocam genelde sol far arka kısmına doğru oluyor. Aşağı yukarı deodorant tüpü büyüklüğünde. Nem alma özelliğini yitirirse klima çalışırken ıslak gibi nemli ve kokulu hava verir,kuru hava vermez. Ama şimdiye kadar ben hiç değiştirmedim, bir sorun mu oldu sizde?

Hocam genelde sol far arka kısmına doğru oluyor. Aşağı yukarı deodorant tüpü büyüklüğünde. Nem alma özelliğini yitirirse klima çalışırken ıslak gibi nemli ve kokulu hava verir,kuru hava vermez. Ama şimdiye kadar ben hiç değiştirmedim, bir sorun mu oldu sizde?
Böyle bi flitre mi varmış @gunesec piyasada kimse bundan söz etmiyor değişim temizlik vs gibi.

Honda madness

Ben de öyle düşündüm. Öyle olsa serviste falan muhakkak söylerlerdi ya da klima bakımı yapan yerlede.
Aynen öyle illaki gaz basarken hadi onu geçtim o kadar klima problemi yaşayan kişi var duyduğumuz hiç parçanin lafı geçmiyor.
Şöyle bi yazı paylaşayım ihtiyacı olan olur belki bakımıyla alakalı vs vs Screenshot_20220727-120755.jpg

Honda madness

Aynen öyle illaki gaz basarken hadi onu geçtim o kadar klima problemi yaşayan kişi var duyduğumuz hiç parçanin lafı geçmiyor.
Şöyle bi yazı paylaşayım ihtiyacı olan olur belki bakımıyla alakalı vs vs Ekli dosyayı görüntüle 269194

Honda madness
??
Google aramalarında da çok fazla sonuç yok,en azından detaylı resim,video vb. Bir klimacıya gidip sormak lazım. Benim de aklıma takıldı şimdi.

Google aramalarında da çok fazla sonuç yok,en azından detaylı resim,video vb. Bir klimacıya gidip sormak lazım. Benim de aklıma takıldı şimdi.
Aynen öyle bı an aklıma gereksiz bı parçaymis gibi geldi ama aslında çok önemli parça, klima kompresör yada ne bileyim başka parçalara işlem yapıyor sogutmadigi zaman belkide problem bu parçada ama pek bilinmediği için kimsenin aklına bile gelmiyor olabilir. (Klimaci ve servisler hariç)

Honda madness

Geri