Civic FC5 RS Klima Fan Sesi Problemi

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Oncelikle iyi gunler degerli arkadaslar, 2020 model civic fc1 aracimda son bir yildir klima calisirken fandan metal surtme sesi gibi bir ses gelmekte, herzaman bu sesi duymuyorum fakat ozellikle ilk calistirmada 1 dakika kadar bu ses geliyor, servis randevusu aldim aracim yetkili servis bakimlidir. Tavsiyeniz ve bu konuda tecrubeleriniz nedir? (Video cektim ama buraya yukleyemedim.)

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Herkese iyi bayramlar. Dun Bora servise aracimi gosterdim, klima kompressoru siparis gecildi. Servis danismani Ali bey sagolsun hic ugrastirmadan gerekli belgeyi duzenledi. Simdi parcanin teminini bekliyoruz.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Herkese iyi bayramlar. Dun Bora servise aracimi gosterdim, klima kompressoru siparis gecildi. Servis danismani Ali bey sagolsun hic ugrastirmadan gerekli belgeyi duzenledi. Simdi parcanin teminini bekliyoruz.
Merhaba,
evet serviste ben de denk gelmiştim başka bir aracın klima kompresörü değişiyor kronik demişti diğer arkadaşların da aklında olsun, soğutma problemi yaşayanlar da kompresör değişimi için baskı yapabilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Benim de geçen klima sıcak üflüyor diye götürdüğümde hem kompresör hem de klima radyatörü değişti garantiden. Dizellerde klima radyatörü de kronik. Benim 3.5 yılda 2 defa değişti radyatör

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri