klima kapalı olduğu halde sıcak hava geliyor.

lawien

0
Aracınız
Arkadaşlar konu daha önce acıldıysa özürdilerim ama ne yaptıysam su olaydan kurtulaamadım yardımlarınızı beklıyorum klima kapalı olsada ayaklarımın ordan ve ust ızgaralardan sıcak hava gelıyor yandımmmm :)

Klimayı açın, hava ayarını low yapın, ve klimayı kapatın.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
hocam orda iki tane seçenek var. içerideki hava dolaşımı ve dışardan hava alımı ile ilgili yanyana zaten birisi yeşil yanar birisi turuncu yanar. onu dışardan hava alan açıktır sende, içerdeiki hava dolaşımını seçeceksın yeşil yanacak klima tuşu yani.

Katilmiyorum. Normal sartlarda disardan hava gelecek sekilde durmali, ic hava sirkulasyonu sadece ihtiyac halinde (tunel gecisleri, kamyon arkasi, hizli sogutma...vs) kullanilmali.Kendi aracimda disaridan hava surekli aktif, havalandirma / klima kapali olmasina ragmen difizorlerden hava gecisi var, yazin sicak hava gelirse, havalandirmayi acip, low yapip kapatiyorum, kisin ise tam tersi....Surekli icerdeki havanin devir daimi, icerdeki hava kalitesini bozar, uyku getirir, bas agrisi yapar. Yok ben illa boyle kullanacam derseniz, acizane camlari bir parmak acin bari....

lawien

0
Aracınız
Katilmiyorum. Normal sartlarda disardan hava gelecek sekilde durmali, ic hava sirkulasyonu sadece ihtiyac halinde (tunel gecisleri, kamyon arkasi, hizli sogutma...vs) kullanilmali.Kendi aracimda disaridan hava surekli aktif, havalandirma / klima kapali olmasina ragmen difizorlerden hava gecisi var, yazin sicak hava gelirse, havalandirmayi acip, low yapip kapatiyorum, kisin ise tam tersi....Surekli icerdeki havanin devir daimi, icerdeki hava kalitesini bozar, uyku getirir, bas agrisi yapar. Yok ben illa boyle kullanacam derseniz, acizane camlari bir parmak acin bari....
dısarıdanda gelenı kapatıyorum ıcerdende gelenı kapatıyorum gerekırse low a alıp kapatıyorum gene sıcak hava gelıyor cozemedım ben

Arkadaslar şimdi konu acıyordum konuyu yakaladım :) her türlü ayaklardan sıcak basıyor iç hava ve fış havada low da havalandırma yakıyor adamı çözüm bulan yazsın arkadaslar :) ama hastalık gibi eski ep2 vardı ve s2000 de de aynı sekılde ayakları yakıyor

Aracınız
Arkadaslar şimdi konu acıyordum konuyu yakaladım :) her türlü ayaklardan sıcak basıyor iç hava ve fış havada low da havalandırma yakıyor adamı çözüm bulan yazsın arkadaslar :) ama hastalık gibi eski ep2 vardı ve s2000 de de aynı sekılde ayakları yakıyor

El insaf yaz ayındayız.. Nereden serinlik gelecek .. Klimaya müracaat etceksiniz :D Diğer zamanlarda klimayı low a getirin kapatın.

Geri