Klima paneli hk

Merhaba, yakin bir arkadaşımda 2005 japon üretimi ls civic var. Eski sahibi zamanında araca hırsız girmiş klimanın olduğu paneli kırmış. Eski sahibi de es paneli takip öyle de satmış.

Tabi es panel bir sure sonra klima evaporatör unu kırmış.

Arkadaşım klima tamirini yaptırdı ama bu panel yok, bulamıyor.

Sanırım, yani ustanın dediği, japon ls lerin paneli farklı yani illaki öyle olmalı....

Servise desek sanırım baya pahalı çıkar. Çıkma bulabileceğimiz yerler var mi, ya da tavsiyeniz.....

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba, yakin bir arkadaşımda 2005 japon üretimi ls civic var. Eski sahibi zamanında araca hırsız girmiş klimanın olduğu paneli kırmış. Eski sahibi de es paneli takip öyle de satmış.

Tabi es panel bir sure sonra klima evaporatör unu kırmış.

Arkadaşım klima tamirini yaptırdı ama bu panel yok, bulamıyor.

Sanırım, yani ustanın dediği, japon ls lerin paneli farklı yani illaki öyle olmalı....

Servise desek sanırım baya pahalı çıkar. Çıkma bulabileceğimiz yerler var mi, ya da tavsiyeniz.....

Hocam linkte bir ara konusu geçmişti.

http://civictr.com/showthread.php/1721-Şu-parçaya-nasıl-ulaşabilirim

Teşekkürler

Siteyi inceledim, gayet faydalı. Ancak aradığımiz ürünün uyup uymadığını nasıl anlayabiliriz. Türkiye ye 2005 yılında ls donanım olarak gelmiş araç bu listede yok. Lx mi dx mi nasıl anlayabiliriz.

Tsk

Eu8

0
Araçların chasis code olarak geçen şase koduna göre bakmak gerekiyor yoksa isimler ithalatlara göre ülkeden ülkeye farklı, Parça konusunda benim kendi deneyimim bazı araç parçaları Honda fabrika stokda var ise ve beklemiş ise fiyat uygun da alınabiliyor.. Hatta kesin o parça mı değil mi uyar mı uymaz mı gibi düşünceniz var ise konsinye olarak da servis getirtebiliyor. Bakıyorsunuz olmazsa almıyorsunuz.
Ben Type R Jant göbek kapağı alacaktım 55 mm çap ise alırım dedim servis bilemedi 55 mi 65 mi 65 mm çıktı iade ettiler..Servise fiyat sormak bazen ucuza almak adına daha yararlı olabilir Özellikle belirttiğiniz klima sorunları vs düşünülürse servisten almak sonraki sorunlar, boşuna git geller ile yapılan zaman ve diğer harcamalara göre daha bile uygun olabilir

teşekkürler. Parça bulundu, daha doğrusu parçanın arkasında klima sıcaklığını ayarlayan parça bulundu. Klima sorunsuz çalışıyor, ama ön panel hala ES.... arkadaşım sıkıntı yok diyor. Çok takmıyor mevzuyu, klimanın sorunsuz iş görmesi yeter ona. Ben olsam uykularım kaçardı. :)

Araçların chasis code olarak geçen şase koduna göre bakmak gerekiyor yoksa isimler ithalatlara göre ülkeden ülkeye farklı, Parça konusunda benim kendi deneyimim bazı araç parçaları Honda fabrika stokda var ise ve beklemiş ise fiyat uygun da alınabiliyor.. Hatta kesin o parça mı değil mi uyar mı uymaz mı gibi düşünceniz var ise konsinye olarak da servis getirtebiliyor. Bakıyorsunuz olmazsa almıyorsunuz.
Ben Type R Jant göbek kapağı alacaktım 55 mm çap ise alırım dedim servis bilemedi 55 mi 65 mi 65 mm çıktı iade ettiler..Servise fiyat sormak bazen ucuza almak adına daha yararlı olabilir Özellikle belirttiğiniz klima sorunları vs düşünülürse servisten almak sonraki sorunlar, boşuna git geller ile yapılan zaman ve diğer harcamalara göre daha bile uygun olabilir
Bende aldım büyük geldi nereden buldunuz göbek
cac00f8cffc241a84f7602aa601b2848.jpg

ASUS_Z012S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri