Klima sorunsalı

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bizim araçların klima gazı normal olanlarla aynı değil masrafı yüksek biraz. Dışarda ne koydular?

balky

Özel Üye
Ad Soyad
balkar tamuçay
Aracınız
Civic FC5 2017
Sevgili arkadaşlar. Bugün servisle konuştum. 55binde olan aracımın 5 adet periyodik bakımı olması gerektiğini ama 3 adet olduğunu, bu bakımıda atlarsam garanti dışı kalacağını söylediler. (benim bildiğim bakımları serviste yapılmayan araç servis dışı kalmaz yönündeydi ama emin değilim) Ben zaten aynı zamanda bakıma getiirdiğimi söyledim. Bakıma alındı. Klima konusu ise bakımdan sonra arıza tespite girecek ve garantisi ondan sonra netleşecekmiş. Radyatörde delik çıkarsa ve hasar sonucu olduysa kaskodan yapılacak. Hasar sonucu değilse o zaman garantisine bakacaklarmış. Normalde Bu aralık sonuna kadar garantisi varmış vs vs

Sevgili arkadaşlar. Bugün servisle konuştum. 55binde olan aracımın 5 adet periyodik bakımı olması gerektiğini ama 3 adet olduğunu, bu bakımıda atlarsam garanti dışı kalacağını söylediler. (benim bildiğim bakımları serviste yapılmayan araç servis dışı kalmaz yönündeydi ama emin değilim) Ben zaten aynı zamanda bakıma getiirdiğimi söyledim. Bakıma alındı. Klima konusu ise bakımdan sonra arıza tespite girecek ve garantisi ondan sonra netleşecekmiş. Radyatörde delik çıkarsa ve hasar sonucu olduysa kaskodan yapılacak. Hasar sonucu değilse o zaman garantisine bakacaklarmış. Normalde Bu aralık sonuna kadar garantisi varmış vs vs
Yanlış biliyorsunuz serviste yaptirmazsqniz garanti dışı kalır umarım garantiden cozerler

balky

Özel Üye
Ad Soyad
balkar tamuçay
Aracınız
Civic FC5 2017
Yanlış biliyorsunuz serviste yaptirmazsqniz garanti dışı kalır umarım garantiden cozerler
netten baya bi araştırdım. 2007 de çıkan bir yasaya göre herkes garanti bozulmaz demiş ama bilemedim. siz de haklı olabilirsiniz. teşekkür ederim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
netten baya bi araştırdım. 2007 de çıkan bir yasaya göre herkes garanti bozulmaz demiş ama bilemedim. siz de haklı olabilirsiniz. teşekkür ederim.
O araştırmalar Honda'ya işlemiyor. Biz yapmadıysak bakımı bozulur kardeşim deyip kesip atıyorlar !

balky

Özel Üye
Ad Soyad
balkar tamuçay
Aracınız
Civic FC5 2017
Sonuç: Efe Honda sağolsun çok yardımcı oldu. 2 bakım atlanmış olmasına ragmen garantisi için zorluk çıkarmadılar ve garantiden radyatör değişti. İlgilenen ve yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla

Ad Soyad
Onur Yılmaz
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Bu kadar kisa surede cozulmus olabildigine inanamadim :) gecmis olsun.

Geri