klima sorunu ?

Aracınız
klimada ayagamı camamı falan diye ufak bi simgeyle gösteren yer var. o sımge klımayı kapatsan bile halen orda duruyor. sizdede durum böylemi?

bunu sorma sebebımde klımayı kapatıyorum.üflemesı kesilıyo ama. elimi tutunca klıma agzını hala azda olsa sıcaklık geldıgını goruyorum. tam kapanmıyormu diye şüpheye düştüm acıkcası. ve bu sıcaklık halen neden gelir. aynsını soğuk olarak çevirip denedım ondada durum aynı. kapansa bıle cok ufak sogukluk gelmeye devam edıyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5514]kaymaz88[/MENTION] Dediğiniz yeri anlamadım ama, hava akımını içeriden almasını yarayan düğmeyi açıyor musunuz?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=5514]kaymaz88[/MENTION] Dediğiniz yeri anlamadım ama, hava akımını içeriden almasını yarayan düğmeyi açıyor musunuz?
Aslında şunu demek istemiş arkadaş. Klima ve fanı kapatmama rağmen hava akımı devam ediyor. Bu konuda forumda arama yaparsa bir çok konuşmayı bulabilir.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Temiz hava düğmesine basarsanız hava gelmeyecektir. Hareket halinde iken karşıdan gelen hava, fan kapalı olsa dahi bir miktar kanalların içerisinden geçerek sanki fan düşük hızda çalışıyor hissi verir.
Temiz hava düğmesinin ışığı yanacak konumda olursa hava gelmez.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
Merhaba civic fb7 aracımda klima açık, trafikte olduğumda tık diye ses geliyor klima çalışırken devreden çıkıyor sonra hemen 1-2 sn sonra tekrar çalışıyor.Aracı sağa çekip bakınca anladım klima çalışırken 1-2 saniye durup çalışıyor gibi bişrşey oluyor hiçbir klima tuşuna basmadığım halde bu neyden kaynaklanır acaba?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba civic fb7 aracımda klima açık, trafikte olduğumda tık diye ses geliyor klima çalışırken devreden çıkıyor sonra hemen 1-2 sn sonra tekrar çalışıyor.Aracı sağa çekip bakınca anladım klima çalışırken 1-2 saniye durup çalışıyor gibi bişrşey oluyor hiçbir klima tuşuna basmadığım halde bu neyden kaynaklanır acaba?

Kimanız auto mod damı çalışıyor?

[MENTION=7654]Moustopha[/MENTION] klima fanı olmasın dediğiniz. Araç hareket halindeyken açmıyor ama durunca 1-2 saniye fan çalıştırıp tekrar duruyor. Onu kastettiyseniz normal birşey sıkıntı yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kimanız auto mod damı çalışıyor?

normal sabitkende oluyor auto moddayken daha fazla oluyor.Yetkili servis ustayı aradım görüştüm normal dedi.Buzdolabı mantığıymış kompresor devreye girip çıkar diyor ama tık diye ses geliyor duruyor gibi elektrik kesiyo sonra tekrar devreye giriyor.Bu durumla karşılaşan veya hepsi böyleyse daha önce dikkat eden var mı diye sordum

Aracınız
[MENTION=7654]Moustopha[/MENTION] klima fanı olmasın dediğiniz. Araç hareket halindeyken açmıyor ama durunca 1-2 saniye fan çalıştırıp tekrar duruyor. Onu kastettiyseniz normal birşey sıkıntı yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Vallahi klimanın dönen kayışı var ya ona baktım tık diye ses gelince duruyor gibi ama 1 sn yavaşlıyor gibi yapıp tekrar devreye giriyor ama aynen soğutuyor onda bir sıkıntı yok ciddi bir sorunsa kullanmayım yaptırayım daha büyük hasara sebep olmayayım diye yazdım.Belkide çok hassas olduğum için hissediyorum.

Geri