Klima temizliği hakkinda ...

Aracınız
ARKADAŞLAR ,son birkaç gündür klımadan kötü kokular geliyor ilk açıldığında ...sonra normale dönüyor ...havalandırmada da aynısı oluyor ...aranızda kima tezileyen var mı,illa servise mi gitmek gerek??? nasıl yapılır,birde klima temizleme spreyleri var ,işe yarıyor mu???şimdiden tşk ler ....

Trust

0
Aracınız
Mafra adında bi koku giderici var ondan alın işinizi görür.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Polen filtrenizi en son ne zaman değiştirdiniz ? Filtreyi söküp bir deneyin. Genelde klimayı kullandıktan sonra bir sonraki kullanıma kadar hafif nemli bir koku geliyor başta. Filtre eskiyse veya bir önceki bakımda değişim yerine sadece temizlik yapıldıysa koku yapma ihtimali var.

Aracınız
Polen filtrenizi en son ne zaman değiştirdiniz ? Filtreyi söküp bir deneyin. Genelde klimayı kullandıktan sonra bir sonraki kullanıma kadar hafif nemli bir koku geliyor başta. Filtre eskiyse veya bir önceki bakımda değişim yerine sadece temizlik yapıldıysa koku yapma ihtimali var.

30 bin bakımı yanaştı ama kendim bişeyler yapablır mıyım sordum...koku rahatsız etmeye başladı ...filtrenin sökülmesi kolay mı,nasıl yapılıyor video var mı bununla ilgili ....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
30 bin bakımı yanaştı ama kendim bişeyler yapablır mıyım sordum...koku rahatsız etmeye başladı ...filtrenin sökülmesi kolay mı,nasıl yapılıyor video var mı bununla ilgili ....

Merhaba Pegasus 60,

Şu an aynı durumdan ben rahatsızım 30 bin bakımına 3 bin km kaldı, klimadan gelen o koku yüzünden klimayı hiç açmak istemiyorum o derece :) sanırım 20 bin bakımında polen filtresini değiştirmeyip temizlediler.

Ayrıca bir arkadaşım şu öneride bulundu, klimayı direk kapatmak yerine varacağın yere çok az kala ac ye basıp fan olarak içerideki soğukluğun en aza indirgemesini yaparak kokuyu azaltabilirmişiz.

Geri