KOLTUK BOŞLUKLARI

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhabalar aranızda yeniyim yeni aldığım fc5 aracımın arka koltuklarında sol tarafta boşluk var aracım beyaz renk koltuğun altındaki beyazlık görünüyor deri koltuk böyle birşey sizlerdede varmı

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Pek anlayamadım hocam bir fotoğrafla gösterme şansınız var mı?
Bu arada tanışma bölümünden kendinizi tanıtmanız forum formatına daha uygun olacaktır.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Linkteki konuda nasıl olacağı yazıyor hocam ne kusuru bilgilendirme amaçlı yazdım sadece. Bu arada hoşgeldiniz yeni aracınız hayırlı olsun.
Sorunuza gelecek olursak çok anormal gelmedi bana açıkçası yarın kendi aracımda bir bakacağım sonucunu yazarım tekrar. Veya hatırlayan arkadaşlar da yazar birazdan.

Aracınız
Civic FC5 2019
Öncelikle çok teşekkür ederim hocam allah hiçbirimizin tekerine taş değdirmesin araçlarımız gerçekten çok güzel bir tercihle aldığımız araçlar fakat böyle küçük şeyler canımızı maalesef sıkabiliyor çok araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım bu arada ilginiz için teşekkür ederim

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Öncelikle çok teşekkür ederim hocam allah hiçbirimizin tekerine taş değdirmesin araçlarımız gerçekten çok güzel bir tercihle aldığımız araçlar fakat böyle küçük şeyler canımızı maalesef sıkabiliyor çok araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım bu arada ilginiz için teşekkür ederim
Amin inşAllah :) dediğinizde haklısınız aracımız çok güzel ama küçük eksiklikleri mevcut malesef. Özellikle ilk başlarda takıntı oluyor zaman ilerledikçe çok da sorun olmadığının farkına varıyoruz. En azından benim öyle oldu artık pek umursamıyorum yürüyeni motoru sağlam olduktan sonra bu küçük ayrıntılar bir şekilde halledilir:)

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet tabiki yeni yeni alışıyoruz bir çoğumuz farklı araçlardan geçiş yaptığımız için farklılık yaşayabiliyoruz arka koltuktaki koltuk boşluklarının arasına giren bez parçası gibi fazlalığı hala çözmüş değilim ?

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Evet tabiki yeni yeni alışıyoruz bir çoğumuz farklı araçlardan geçiş yaptığımız için farklılık yaşayabiliyoruz arka koltuktaki koltuk boşluklarının arasına giren bez parçası gibi fazlalığı hala çözmüş değilim ?
Japonlar gene fantastik tasarımlar peşinde:) halbuki hiç gerek yok o parçaya:)

Geri