KOLTUK BOŞLUKLARI

Aracınız
Civic FC5 2019
Koltuk bağlantılarının açık görünmesini ilk müsait anımda servisle görüşeceğim hocam göze çarpıcı bi çirkinlik yaratıyor

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Koltuk bağlantılarının açık görünmesini ilk müsait anımda servisle görüşeceğim hocam göze çarpıcı bi çirkinlik yaratıyor
Bende çocuk koltuğu olduğu için pek gözüme batmıyor hocam bir de benim araç siyah, döşemeler bej olsa da altta siyah görünse pek göze batmaz diye düşünüyorum. Tabi servisle bir görüşün bakalım bir çözüm bulabilecekler mi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet hocam umarım böyle bir görüntü sizinkinde yokturdur serviste bu şekilde normal derlerse arkaya siyah bir bez yada görüntüyü kapatacak bir parça yapmayıda düşünüyorum

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Toka tutucuyla ilgili deneyimlerinizi beklerim hocam. Arka kemer tokaları bazen koltuk altına kaçabiliyor

S

Silinen üye 20336

Guest
Ekli dosyayı görüntüle 254691 bu şekilde hocam yeni katıldığım için gerekli bilgileri tamamlayamadım kusura bakmayın
Kendi aracımdan kontrol etmedim ancak fotoğraftan anladığım kadarıyla fotoğrafta görünen 2 adet emniyet kemeri tokasından bir tanesi(geride olan) o boşluğa itilerek sokuluyor. Öndeki emniyet kemeri tokası da geriye doğru itilerek diğerine yaslanıyor ve oturanların rahatsız olmaları kısmen de olsa önlenmiş oluyor. Böylelikle kötü görünen o boşluk da dolmuş oluyor.

Geri