koltuk kaldırma kolu sorunu

Aracınız
bende serviste garantiden degistirdim yaklaşık 1 yıl oldu ama yine aynı olmuş. kalkarken sorun yok ama inerken takılıyor

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
bu soruna servis hep aynı muameleyi yapacak belli. bende bugün honda Türkiyeye yazdım, bi umut benimkisi

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende de aynı sorun oldu garanti den değişti ama yine aynı sorun yapmaya başladı 6 ayda bir düzenli degistireceklerine sağlam metal malzeme yapamıyorlar mı? garanti bitince ne olacak ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynı sorun benim aracta da var sanırım ilk aldıgımda bozuldu sanıp moralim bozulmustu kı neysekı kronık miş Aynı yukarda arkadaşlar ın anlattıgı şekılde oluyor değiştirmek çözüm mü bilmiyorum ama yine aynısını yapacaksa gerek yok sanırım

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
En full aracta bu tuşlu elektronik oomasi daha iyi olurdu. Ya da eksi corsa da oldugu gibi 1 kere bastığımda asagi komple birakana kadar inseydi daha pratik olurdu

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sadece asagi indirirken sorun okuyor. 1 kere yukari yapinca tekrar asagi yap takılınca. O zaman o sekilde çözersin. Ya da hafiften yukunu ayaklarina ver bir kac ziplayarak yap. Hallolur.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sadece asagi indirirken sorun okuyor. 1 kere yukari yapinca tekrar asagi yap takılınca. O zaman o sekilde çözersin. Ya da hafiften yukunu ayaklarina ver bir kac ziplayarak yap. Hallolur.

Evet düzeldi sanırım uzun zaman ayarıyla oynamayınca takılı kalıyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benimde oldu koltuk iskeleti garanti den 2 kez değişti, aldığım gün yine tekrar indirmede sorun yapmaya başladı. Garanti bitince ne olacak acaba 1 yılda 3 kez bozulması normal değil, servis her seferinde geliştiriyorlar diyor ama gelişen birşey yok giderek artıyor proplem

Aracınız
Civic FC5 2019

Önce bir diş atlıyor sonra iki derken artik hiç indirmez oluyor

Geri