Civic FC5 Koltuk kaplama yardım

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar merhaba yeni aldığım araç için koltuk kaplatma yapmak istedim özel dikim olabiliceğini söyledi usta diğer Hazır olanlar uymazmış
750 TL fiyat istedi ne dersiniz fiyat iyi midir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Çok pahalı hocam. Ankara'da döşemecioğlu var google'a 'ankara döşemecioğlu' yazın çıkar forumda bir çok arkadaş oradan aldık şahsen çok memnunum birebir uyumlu ve kapıda ödeme yöntemiyle gönderiyorlar. İnternet sitelerine bakın ya da arayıp bilgi alın makul gelirse alırsınız. Ben 320 tl'ye almıştım boş yere daha fazla para vermeye gerek yok bence.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Çok teşekkür ederim size sormasam kazıklanacaktım durduk yere mümkünse fotoğraf alabilir miyim

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Çok teşekkür ederim size sormasam kazıklanacaktım durduk yere mümkünse fotoğraf alabilir miyim

google'a döşemecioglu yazınca çıkıyordu hocam: Ben paylaşayım da bakın:)

akif

0
Aracınız

Arabaya gidince fotoğraf çekip paylaşırım hocam arayınca gerekli bilgileri de veriyorlar zaten ama güncel fiyatlardan haberim yok ben 320 tl'ye almıştım.

Aracınız
Civic FC5 2017
Cok iyimiş bu foto da bekliyoruz.. özellikle ön koltukların arkası nasıl gözüküyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Çok pahalı hocam. Ankara'da döşemecioğlu var google'a 'ankara döşemecioğlu' yazın çıkar forumda bir çok arkadaş oradan aldık şahsen çok memnunum birebir uyumlu ve kapıda ödeme yöntemiyle gönderiyorlar. İnternet sitelerine bakın ya da arayıp bilgi alın makul gelirse alırsınız. Ben 320 tl'ye almıştım boş yere daha fazla para vermeye gerek yok bence.

İyi akşamlar, sipariş versek kendimiz rahatlıkla takabiliyor muyuz acaba? Siz kendiniz mi taktınız kılıfları?

Aracınız
Civic FC5 2017
Sipariş verecekler toplanıp hep beraber sipariş versek fiyatta bir ındırım olur diye düşünüyorum...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
İyi akşamlar, sipariş versek kendimiz rahatlıkla takabiliyor muyuz acaba? Siz kendiniz mi taktınız kılıfları?
Ben aksesuarciya 50 tl verdim öyle taktırmıştım. Aslında ön koltuklar çok basitmiş koltuğa tişört gibi giydirip en alttan lastikli kancaları koltuğun altındaki demirlere takıyoruz. Fb7'nin arka koltuk minderini sökmek için lokma mı desem anahtar mı desem öyle bir alete ihtiyaç olduğu için arka koltuk biraz beceri istiyor gibi açıkçası. Fb7'de 1.5 yıl kullandım kim görse ne güzelmiş orjinal gibi duruyor dedi ve en ufak sorun yaşamadım yeni gelecek olan fc5'e de düşünüyorum bakalım.

Geri