koltuk kılıfı seçimi

vasya

0
Kısmetse yeni civicimi yarın teslim alıyorum, fakat kötü tarafı koltuklar çok açık renkte.
Çabuk kirlenmesinden korkuyorum,koltuk kılıfı kullanan arkadaşlar var mı ? Varsa hangi marka ve renkte kullanıyorsunuz.
Resimleri varsa atarsanız sevinirim.

Ynt: koltuk kılıfı seçimi

[quote author=vasya link=topic=209.msg2026#msg2026 date=1394002813]
Kısmetse yeni civicimi yarın teslim alıyorum, fakat kötü tarafı koltuklar çok açık renkte.
Çabuk kirlenmesinden korkuyorum,koltuk kılıfı kullanan arkadaşlar var mı ? Varsa hangi marka ve renkte kullanıyorsunuz.
[/quote]

merhaba yeni aracınız hayırlı olsun koltuk kılıfı seçimini yaparken aırbeg yerlerinin açılmaya engel olmamasına dikkat etmenizi öneririm ALLAH korusun zira herhangi bir kaza vb durumlarda aırbeg açılmayıp araçta koltuk kılıfı takılıysa aırbegler açılmadı diye aracı üretici firmadan mahkeme yasal yollar hiç bir hak talep edemezsiniz bu bilgiyi bir çok kişi bilmesede ben sigorta yetkilisinden öğrendim ;)

[/quote]

Hem foruma hoşgeldiniz hemde yeni araciniz tekrar hayırlı olsun, kazasız belasiz kullanin inşallah.

vasya

0

Teşekkür ederim

kılıf demişken bizim araçlara giden koltuk kılıfı hangisi bir link verebilecek varmı acaba

vasya

0

[quote author=arlnold08 link=topic=209.msg2033#msg2033 date=1394028674]
kılıf demişken bizim araçlara giden koltuk kılıfı hangisi bir link verebilecek varmı acaba
[/quote]

Ben fazla araştırmadan az önce sahibinden.com da bulduğum Ankarada bu işte usta olan bir kılıfçıya sipariş verdim.
Airbag yerlerine zayıf dikiş yapıyorlarmış,patlamada sorun olmaması için. Birebir aynı kumaşları kullanıyorlar civicle.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-yeni-honda-civic-2012-2015-oto-kilifi-ozel-orjinal-kumas-156215969/detay

öncelikle yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun gülegüle kullanın mümkünse eğer kılıflarınız geldiğinde fotopaylaşırsanız bide memnuniyetinizi dile getirirseniz biçok kişiye ışık tutacaktır

[quote author=vasya link=topic=209.msg2034#msg2034 date=1394030447]
Ben fazla araştırmadan az önce sahibinden.com da bulduğum Ankarada bu işte usta olan bir kılıfçıya sipariş verdim.
Airbag yerlerine zayıf dikiş yapıyorlarmış,patlamada sorun olmaması için. Birebir aynı kumaşları kullanıyorlar civicle.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-yeni-honda-civic-2012-2015-oto-kilifi-ozel-orjinal-kumas-156215969/detay
[/quote]

verdiğiniz linkteki ankaradaki yerden uygun 48 niçkli forumdaş civiğe koltuk kılıfı aldı ve geri gönderdi
arkadaşa dediği aırbeg yerlerindeki kumaş farklı demiş arkadaşta herhangi bir koltuk kılıfçısına göstermiş her yeri aynı demiş sizede zayıf dikiş demiş itimat etmeyin derim
ayrıca 35 yıldır hazır giyim sektöründeyim zayıf dikiş diye bir dikiş tekniği yok aırbeg kısımlarına gelen yerler boşluk olması gerekli veya gözle görülür bir işlem yapılması gerekli zayıf dikiş uydurması beni hiç tatmin etmedi yinede siz bilirsiniz ben uyarmadan geçmek istemedim ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[/quote]

Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Hocam benim kendi düşüncem, uzun bir süre aracınıza binecekseniz eğer, aracınızı bu şekilde kullanın koltuk kumaşları eskiyince deri yaptırıp kullanmaya devam ederseniz.Para verdiniz koltuk kumaşlarının keyfini sürün ;)
Ben bu şekilde kullanıyorum 4 yaşında afacan bir çocuğum var, zaman zaman kirleniyor, araç iç döşemesi için özel üretilmiş temizleyiciler var biraz fıslatıp siliyorum sıfır gibi oluyor :)

sayın fear bu arada iç kapı döşemesi temizliği için siz ne kullanıyorsunuz bi yardımcı olsan

Geri