Koltuk Yıkama

Aracımın koltuklarını temizletmeyin düşünüyorum fakat ön koltuklardaki koltuk ısıtmaya herhangibi bir zarar gelir mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

escala

0
Aracınız
Ben de bu yaz halı yıkama makinası ile yıkayayım diyordum ama koltuk ısıtma hiç aklıma gelmemişti. Cidden kendi temizleyen oldu mu sıkıntı olur mu acaba?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kuramadan koltuk ısıtmayı çalıştırmadığınız sürece bir şey olacağını düşünmüyorum.

Aracınız
Bende geçen ay sprey aldım koltuk için sıkıp temiz bir bezle sildikten sonra bu kadar iyi sonuç vereceğini hiç tahmin etmemiştim bursa özdilekten kutusu 26 lira falandı ama tavsiye ederim herkese markasını atarım denk gelirse

Aracınız
Silimce yıpranma olmadı mı hocam en basit bu gibi duruyor ama çekindim ben silmeye pamuk pamuk olur diye

İlbeyli58

Yok hocam hiç bişey olmadı. Hatta tavan döşemesi dahi heryeri sildim ben. Kovanın içine koslalı(halı) suyu hazırlıyorsun üzerinde yazan oranda. Bezle sıkıp sıkıp sildim. Bezi çok sıkmıyorsun az biraz sulu gibi kalıyor. Sonra durulama filan yok hocam. Kuruyorsun işlem tamam. Kapkara su çıkmıştı bende. Temiz gibi duruyor arabalarımız ama aslında baya kirliler.

Kün feyekün..

Etacli

0
Benim koltuklarda belli çoktandır siyahlıklar var hatta bugün sizin yazıyı görmesem 250 tl ye yaptıracaktım susuz temizlik falan diye bi mekan görmüştüm paramız cebimizde kalır deneyeceğim :)

İlbeyli58

Geri