Civic FD6 Konfor Yok

Aracınız
Civic FD6 2012
Arkadaşlar Uzun Bir Aradan Sonra Tekrar Herkese Merhaba?
Uzun Süredir Makyajlı Kasa Honda Civic Sedan Fd6 Kullanmaktayım
Aracım Başlarda Fena Değil Gibiydi Belkide Ben Hissetmedim Ama Şu Son 3 4 Aydır Arabamda Konfor Namına Hiç Bir Şey Kalmadı
Araba Bir Tuhaflaştı Yoldaki En Ufak Bir Çatlağı Bile Hissttiriyor Durum Böyle Olunca Araçta Süspansiyon Olmadığını Kurgulamaya Başladım
Acaba Yolda Giderken Falan Süspansiyonumu Düşürdüm ???
Yolda Giderken Yuvarlanma Sesi Çok İçeri Alıyor Tabii Bunlar Aldığımdan Bu Yana Var Hatta Civic Segmenti Tüm Japon Araçlarında Var
Neyse Benim Asıl Muzdarip Olduğum Nokta Arabam Çok Konforsuz Oldu
Yolda Giderken Paldür Küldür Gidiyorum Hatta Daha Gerçekci Olmak Gerekirse Araç Lastiğin Üzerinde Gidiyor Gibi
Şimdi Diyeceksiniz Zaten Lastiğin Üzerinde Gidiyor Ama Asıl Kastım Aracın Kasasıyla Tekerlegin Arasında Hiç Bir Şey Yokmuş Edasında Basık Süspansiyonu Kesilmiş Tofaş Şahin Doğan Gibi
Bu Tarz Buna Benzer Sorunlar Yaşayanlarınız Elbette Olmuştur Tecrübeleriniz Bana Işık Tutacaktır Şimdiden Teşekkürler ....?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2012
Tavsiyeleriniz İçin Teşekkür Ederim Elimden Geldiğince Uymaya Calışıcam.
Uyguladıgım İşlemleri Karşılaştıgım Durumları Tekrar Sizlerle Paylaşırım Teşekkür Ederim.

Aracınız
Civic ES7 2002
E o lastikler taş gibi olmuş artık zaten. Sizin ebatlarda Michelin pilot sport 4s varsa onu alın yoksa Dunlop sp sport lm705w bakılabilir.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Konfor konusunda en iyi lastikleri kullanıyorsunuz aslında. Bu da araştırma yaptığınızı gösteriyor bence. Aynılarıyla yenilemeniz en doğrusu...

Yalıtım büyük sıkıntı. Bununla ilgili işinde ciddi olup iyi derecede sonuç alabileceğiniz yerler mevcut. Bireysel olarak da sizin de yapabileceğiniz şeyler var. Forumda gerekli konular yer alıyor.

Kolay gelsin. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FD6 2012
Konfor konusunda en iyi lastikleri kullanıyorsunuz aslında. Bu da araştırma yaptığınızı gösteriyor bence. Aynılarıyla yenilemeniz en doğrusu...

Yalıtım büyük sıkıntı. Bununla ilgili işinde ciddi olup iyi derecede sonuç alabileceğiniz yerler mevcut. Bireysel olarak da sizin de yapabileceğiniz şeyler var. Forumda gerekli konular yer alıyor.

Kolay gelsin. İyi forumlar.
Teşekkür Ederim

Aracınız
Civic FD6 2012
Yeri Gelmişken Sorayım;
Anladığım Kadarıyla Bu FD6 Kasa Honda Konfor Konusunda Pekte İyi Değil
Peki Bu Kasanın Üst Kasalarında Durum Nasıl FB7 FC5

Geri