Civic FC5 Konsol ve Torpido İp Led Uygulaması

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Aracımın orta konsol vites ve alt usb bölmeleri etrafına ip led yapmak istiyorum. Ama enerjiyi direk elektrikten almak istemiyorum garantiden dolayı sıkıntı yaşamamak adına. Bunun yerine usb ile aracın usb çıkışından almayı düşünüyorum varmıdır böyle bir uygulama yapan?

Son düzenleme:

mturker

Özel Üye
Aracımın orta konsol vites ve alt usb bölmeleri etrafına ip led yapmak istiyorum. Ama enerjiyi direk elektrikten almak istemiyorum garantiden dolayı sıkıntı yaşamamak adına. Bunun yerine usb ile aracın usb çıkışından almayı düşünüyorum varmıdır böyle bir uygulama yapan?
Hocam siz bile yaparsınız bunu yeterki bı tane çakmaklık ucu bulun, elektrik almak için uç yani ... (Fotodaki gibi)
Deneme yanilmayla önce arti eksiyi bulun ip neonu döşemeden sonra istediğiniz şekilde döşeyin...

Honda madness

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam siz bile yaparsınız bunu yeterki bı tane çakmaklık ucu bulun, elektrik almak için uç yani ... (Fotodaki gibi)
Deneme yanilmayla önce arti eksiyi bulun ip neonu döşemeden sonra istediğiniz şekilde döşeyin...

Honda madness
Hazır USB modüller var bunlarda işe yarar sanırım?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Oda olur buda olur hangisi elinize geçerse artık.
Benim aracda da var neon ip istediğiniz gibi gerçi aldığımda bağlıydı gündüzlerden çekmişler hattı akşam güzel görüntüsü oluyor...

Honda madness
Parça parça ek yapmak istediğimizde nasıl yapacaz peki?

Geri