Civic FD6 Kontak takınca gelen elektronik ses

Selamlar. Araç otomatik fd6, 5 gün önce akü değiştim, 55 amper mutlu akü taktım. Akü değiştikten sonra genelde soğukta sabahları, kontak taktığımda vıjjtt şeklinde elektroniksel bir ses geliyor, marş aldıktan sonra da hareket etmeden hemen önce o sesi gene veriyor. Aküden sonra oldu ama tabi sorun başka bir kaynaktan da olabilir. Fikri olan var mı? Ses sanki kontak takınca elektroniksel aksamın uyanması gibi ama daha şiddetli

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arka koltuk tarafından geliyor ise elektrikli benzin pompasının sesi olabilir.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Selamlar. Araç otomatik fd6, 5 gün önce akü değiştim, 55 amper mutlu akü taktım. Akü değiştikten sonra genelde soğukta sabahları, kontak taktığımda vıjjtt şeklinde elektroniksel bir ses geliyor, marş aldıktan sonra da hareket etmeden hemen önce o sesi gene veriyor. Aküden sonra oldu ama tabi sorun başka bir kaynaktan da olabilir. Fikri olan var mı? Ses sanki kontak takınca elektroniksel aksamın uyanması gibi ama daha şiddetli

Başka Bi araç ile karşılaştırma yapın normal Bi durum olabilir, yada sanayi ye yolunuz düştüğünde Bi ustaya sorun, İyi günler

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ahmet albayrak
Aracınız
Civic FD6 2011
Benim ön taraftan 2-3 saniye gelen bir ses var. Aracı ilk çalıştırdığımda geliyor 5 dk sonra stop edip çalıştırdığımda gelmiyor. Bu ses neyden geliyor olabilir?
Not: benzin pompası olmadığına eminim onu ayrı duyuyorum 🤦🏻‍♂️

Geri