Korna Sesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhaba bu japon araçlarına özgü müdür artık nedir bilmiyorum ama pek de güzel olmayan korna sesine çözüm bulan var mı volkswagen grubunun kornasıyla değişim yapan mesela bunun maliyeti nedir acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhaba bu japon araçlarına özgü müdür artık nedir bilmiyorum ama pek de güzel olmayan korna sesine çözüm bulan var mı volkswagen grubunun kornasıyla değişim yapan mesela bunun maliyeti nedir acaba

Honda yıllardır bu kornayı kullanıyor, alıştığımız için belki de hiç yadırgamıyoruz :)
Aksesuarcı da kornayı değiştirebilirsiniz, seçtiğiniz kornaya göre fiyat değişir.

Aracınız

Korna da en iyi tek alman malı hella dır bir takım iki adet biri dişi biri erkek ince ve kalın ses veren kornadır Benim bildiğin Honda nın alarm sistemi korna ile sınırlı olduğu için seçim yapmak teknik bilgi gerektirir kafana göre korna alıp takmamanı tavsiye ederim .Akü gücüne ve walt volt uygunluğu ister.japon kornaları hep küçük cızırtı sesi korna ile bir ileri adım atmadı uyuyorsa hella korna tavsiye ederim 150 ile 250 tl fiyatı vardır orjinali yanında sahtesi ucuz ve boldur mersedes kornası diye isimlenmiş ülkemizde doğrusuda budur honda gibi araca lükstür sesi muhteşem güzel bastırıcı canlı uyandırıcıdır Walt ve Volt ister en az bir akü ister oda honda da varmı bunu bende merak ediyorum saygılar

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fd6 kasa kornası güzel beğeniyorum ben. Fk7 de araba 182 beygir canavar kornaya basınca cılız kalıyor :D

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Latife bir yana korna bence çok önemli. Yolda aracı görmeyen iki ayaklı dört ayaklı hayvanlar çıkıyor. Başka araç sahipleri görmüyor. Trafik malum. Ses verince fark ediliyoruz. Bende çift korna var. Tek basarsan düt diyor. Basılı tutarsan sabit değil minibüs kornası gibi arka arkaya çalıyor. Sağır olmayan herkez duyuyor. Genelde kızdığımda basılı tutarım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri