Civic FB7 Küçük bir kaza.değişen parçalar olacak:(

Aracınız
Arkadaşlar bugün yağmurlu bir anda geri geri giderken duran araca çarptım.:censored::cry::(
Kaskodan yaptıracağım Bursa İnallara bırakmayı düşünüyorum aracımı.ilk kazam ne yapmam ne yapmamam gerek.Sadece kaza tutanağı tuttuk başka birşey yapmadım.

Ekli dosyalar

• 20191230_163927.jpg
    20191230_163927.jpg
    144.7 KB · Görüntüleme: 253
  • 20191230_163922.jpg
    20191230_163922.jpg
    165.2 KB · Görüntüleme: 260
  • 20191230_163918.jpg
    20191230_163918.jpg
    144.1 KB · Görüntüleme: 260
dışarıda herhangi bir serviste mi yaptırmak daha mantıklı olur.orda ki tramer kaydı sanırım daha az çıkar.

Aynen dışarıda Honda ustası özel servis daha mantıklı ama konuşmak lazım o usta ile değiştirmemeye çalışsın en azından değişeni olmaz (arka stop hariç)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu kazada benim servis 8-9 bin civarı olabilir dedi değişen bagaj kapağı tampon dedi ama normalde Honda kaportacı 2200 değişensin halletti

Sanırım benim bagaj kapağı düzeltilmez gibi.zor kapanıyor bayağı bombeli olmuş.Yarın bi sorarım düzeltilme şansı olsa keşke.
Serviste de her şeyini orijinal ile değiştirecekler.sonuçta yine ben kullanacağım aracımı.bilemiyorum..

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun.
Buna benzer bir kazada ben yapmıştım. İyi bşr kaportacı ve boyacı bu işi çözer. Düzeltilir büyük ihtimal. Önceliğiniz düzeltme olsun. Servis büyük ihtimal değişime gider. Acele etmeden dışarıda iyi bir kaporta ustasınada gösterin isterseniz. Masraf az olursa cebinizden yaptırın. Seneye kaskonuz hemen hemen 2 katı gelir zaten. ( Eğer hasarsızlık korum teminatı yoksa)
Kaskodan açtırdığınızda tramerdede hasar görünecek.
Şunada şahit oldum. 150 tl istenen hasarı kiralık araç alacağım diye kaskodan yaptırmıştım. 1000 tl tramer çıkarmışlardı. Çevrenizden bu işlerden anlayan bir arkadaşınızdan yardım alırsanız iyi olur.
Tekrar tekrar geçmiş olsun.

Aracınız
Geçmiş olsun.
Buna benzer bir kazada ben yapmıştım. İyi bşr kaportacı ve boyacı bu işi çözer. Düzeltilir büyük ihtimal. Önceliğiniz düzeltme olsun. Servis büyük ihtimal değişime gider. Acele etmeden dışarıda iyi bir kaporta ustasınada gösterin isterseniz. Masraf az olursa cebinizden yaptırın. Seneye kaskonuz hemen hemen 2 katı gelir zaten. ( Eğer hasarsızlık korum teminatı yoksa)
Kaskodan açtırdığınızda tramerdede hasar görünecek.
Şunada şahit oldum. 150 tl istenen hasarı kiralık araç alacağım diye kaskodan yaptırmıştım. 1000 tl tramer çıkarmışlardı. Çevrenizden bu işlerden anlayan bir arkadaşınızdan yardım alırsanız iyi olur.
Tekrar tekrar geçmiş olsun.

Allah razı olsun.Kimsenin başına gelmez inşallah.
Ufak tefek kazalar can sıkıyor.Keşke sevmesek Bu hondaları canımız sıkılmaz hiç :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bugün yağmurlu bir anda geri geri giderken duran araca çarptım.:censored::cry::(
Kaskodan yaptıracağım Bursa İnallara bırakmayı düşünüyorum aracımı.ilk kazam ne yapmam ne yapmamam gerek.Sadece kaza tutanağı tuttuk başka birşey yapmadım.
Bu arada Allah korumuş . Eğer 20cm daha sağdan alsaydı darbeyi kapılara kadar kasardı. Direk felan sıkıntı çok kötü olurdu.
Bu düzelir. 1000 1500 civarı tutarsa cepten yaptırın derim. Araç fotosunu saklayın . Satarken vatandaşa gösterirsiniz.

Geri