Aracınız
Merhaba, konu hakkında bir gelisme var mı? Manuel kapatılan aynaları otomatik veya kumanda dan kapatabiliyor muyuz?

2017 Honda Civic Fc5 Executive Eco CVT

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar ben ve Elektrikçim kapıları kitledin zaman direk aynaların da otomatikmen kitlenmesin üzerinde çalışıyoruz size detaylı anlatımı çalışmalar bittiği zaman yapacağım şuan kendi aracımda uyguladım fakat içerden kapıları kitlendigi zaman araç hareket halinde iken bile aynaları kapatıyor bu sorunu düzeltme ile uğraşıyoruz şuan düzelttim de herkese anlatacağım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba. ;

Aynalar ile ilgili bir gelişme var mı ?

Teşekkürler

Sadece hayal et

Aracınız
aslında kumanda ile kapatmak güzel oluyor ama diğer aracımda aynı şekilde kullanırken aralık ayında güzel bir kış sabahı kapanan aynaları açmak için 1 saat uğraştım , donmuştu sabah kalktığımda,
aç- kapa aç -kapa yapmaktan motoru bozulmuştu :) birdaha kapanmadı sonra ..

Bugün biriyle görüş tüm modül var dedi aracdan uzaklaşınca camlar sanruf aynalar otamatik kapanıyor 10 dakika da basit bir şekilde uygulanıyor dedi 450 lira fiyat verdi

İnstagramdan bu adama bakın gayet iyi istanbulda olanalar için o sizin olduğunuz yere gelirse 400 siz dükkanına giderseniz 350 tl montaj dahil numarası yazıyor arayın konuşun

4106d5a909f51d32b3edb99dec3f4c02.jpg

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet bizde Fuat bey'e FB7 aracımıza cam modülü taktırdık kilitlenince açık olan camları kapatıyor (sunroof hariç) 4 kere art arda basınca camları açıyor birde sürücü tarafından 4 cam tek dokunuşla açılıp kapanabilir oldu parasını hakediyor bence :)

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hilmi

0
İyi geceler, yeni civic aracımızda kumandadan sanroof ve camlar açılıp kapatılabiliyor bildiğiniz üzere, buna aynaları da ekleyebilir miyiz? Serviste modül tarzı birşey var mıdır ya da yazılımsal müdahale ile yapılabilir mi? Teşekkürler

Yazılımla olmuyor resimdeki modül aracılığı ile oluyor montaj basit kesip biçme olmadan kapı içine montaj oluyor kumandadan bir kere basarak ayna dahil hepsini kapatıyor 1 adet var elimde sıfır ürün
66c647db5bff5399f92e7a8a9cafc883.jpg

Geri