Kumandalı Egsoz Hakkında yardım..

ANGANS

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba,

2015 FB7 civic elegance otomatik (lpg yok) Egsoz taktırmak istiyorum. Amacım Bu kumandalılardan basında sesi kesicek basınca ses vericek falan.

Ama kafama takılan bi soru var. Ses kesikken aracı kastırıyor mu yada şöyle sorayım tıkıyor mu güç düşüşü vs. yaşanıyor mu ?

Marka performans ses vs. önerileriniz nelerdir hangi egsozlardan taktırmamı önerirsiniz ?

Teşekkürler..

Aracınız
benim 2. araç puntoda var markasını bılmıyorumda kumandalı acıyor kapıyor sesi gucde gıdışde herhangı gibi bir sorun olmuıyor sadece sesden gaza gelip basıyorsun fazla benzın tüketimi oluyor ve muayeneden gecemıyorsun agır kusur diğer sorunda polise yakalandınmı adamlar ögrenmiş artık altına yatıp bakıyor arac bağlanıp 200 tl ceza kesılıyor sokturuyorsun egsoztcuda 150 tl cıvarı alıyor orjınale donup tuve muyaneye gırıp 196 tl daha verıp tekrar karakola gıdıp ruhsatı alıyorsun cezayıda odedıkden sonra

exwore

0
benim 2. araç puntoda var markasını bılmıyorumda kumandalı acıyor kapıyor sesi gucde gıdışde herhangı gibi bir sorun olmuıyor sadece sesden gaza gelip basıyorsun fazla benzın tüketimi oluyor ve muayeneden gecemıyorsun agır kusur diğer sorunda polise yakalandınmı adamlar ögrenmiş artık altına yatıp bakıyor arac bağlanıp 200 tl ceza kesılıyor sokturuyorsun egsoztcuda 150 tl cıvarı alıyor orjınale donup tuve muyaneye gırıp 196 tl daha verıp tekrar karakola gıdıp ruhsatı alıyorsun cezayıda odedıkden sonra

Aynen bu aralar bu egsoz, yay vs olaylarina cok takiklar direk bagliyorlar arabayi.

Geri