Kumandalı egzoz garanti bozar mı ?

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır takip ediyorum kumandalı egzoz kullanan arkadaşları kimseninde bir sıkıntısı yok gibi polislerden veya başka sebepten ötürü. Bende yaptırmaya karar verdim ama aklımdaki tek soru 6 yıllık garantinin akıbetinin ne olacağı ve servise gidince yaşayabileceğimiz sıkıntıların neler olacağı. Servisle görüşüp bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa öneri ve görüşlerini bekliyorum..

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır takip ediyorum kumandalı egzoz kullanan arkadaşları kimseninde bir sıkıntısı yok gibi polislerden veya başka sebepten ötürü. Bende yaptırmaya karar verdim ama aklımdaki tek soru 6 yıllık garantinin akıbetinin ne olacağı ve servise gidince yaşayabileceğimiz sıkıntıların neler olacağı. Servisle görüşüp bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa öneri ve görüşlerini bekliyorum..
Benim aracta kumandali var. Hatta forumda videolari da gormussunuzdur. Lpg yi Brc servisinde taktirdigim icin garantim 3 yila dustu. Motor garantiden cikti. Honda mus. hiz. Aradım takmadan once. Anlattim durumu. Eger aracimin lpgsi serviste takilsaydi ya da hic olmasaydi egsoz taktirmam durumunda sondaran motorda olacak ariza garantiye girmeyecekti. Su an zaten motorum garantiden cikmis durumda. Bu yuzden kalan parcalarin 3 yillik garantisi devam ediyor.

Timuçin hocam sizin videoları izledim. O zaman ben egzoz taktırdığım an motorda oluşabilecek herhangi bir sıkıntı garanti kapsamına girmeyecek anlamına geliyor bu. Bu da pek iyi bişey değil gibi sanki

VA 9827

Timuçin hocam sizin videoları izledim. O zaman ben egzoz taktırdığım an motorda oluşabilecek herhangi bir sıkıntı garanti kapsamına girmeyecek anlamına geliyor bu. Bu da pek iyi bişey değil gibi sanki

VA 9827
Bana musteri hizmetleeinden soylenen bu sekilde. Bi ariza durumunda servis disi yapilan degisiklik arizanin olusmasina neden olabilecekse garantiden faydalanamazsiniz demislerdi

Egzoz takmanda sıkıntı olmaz ama egzozdan olusabilcek seylere garantisi yok egzozu keserken biyeree flan zarar verirse onlara garantisi yok

Geri