• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Kusurlu araç

Katılım
21 Eyl 2016
Mesajlar
21
Tepki puanı
0
Aracınız
Merhabalar mayista araci sifir aldim 2 ay sonra sağ ön çamurlukta boya hatasi farkettim irtibata gectim aldiğim servisle para teklifinde bulundular parça değişelim diyorlar şimdide telefonlarima bakmiyorlar bende mahkemeye vermeye karar verdim başindan böyle bir durum gecen arkadaş veya bana bu konuda akil verebilecek bir arkadaş varmi?
 
Katılım
21 Ocak 2014
Mesajlar
3,646
Tepki puanı
20
Konum
İstanbul
Aracınız
Servisle anlaşın mahkeme kasar sizi zaten kabul etmeyecek servis biz satalı 2 ay olmuş dışarda yaptırılmış da olabilir diyip mahkeme ilk celsede yalan olur.
 
Katılım
19 Kas 2016
Mesajlar
128
Tepki puanı
3
Bence mahkemeye git bir arkadaşımın yakını araç aldıktan sonra ilk 10,000 bakımı için servise gidiyor ve kapının değişmiş olduğu ortaya çıktı baya uğraştı mahkemeyle en son aracın tırdan indirirken kapı hasarı yapıp orjinaliyle değiştirmişler ayıplı mal satmaktak aracın hem en fulünü verdiler hemde araç için ödediği parayı geri verdiler... Sadece iyi bir avukat ve olayı didikleyip hasarın ne zaman meydana geldiğini bulman.... Mahkeme sana yalan onayı vermez.... Bence cünki sen sıfır araba alırken götürüp expertize de sokacak halin yok firmaya güvenip alıyorsun.... Onlarda ayıplı mal satmaktan haksız duruma düşer sadece iyi bir avukatla oraya gidip o araçın fabrika çıkışından sana gelene kadar olan süreci öğrenmen.... Para teklifinde buluğunda ses kaydı yapsaydın .... Bu zaten olayı bildikleri anlamına gelir.... Arabanın parasını geri alır ve bir araçta hediye ederlerdi


iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 
Katılım
21 Eyl 2016
Mesajlar
21
Tepki puanı
0
Aracınız
servisle anlaşın mahkeme kasar sizi zaten kabul etmeyecek servis biz satalı 2 ay olmuş dışarda yaptırılmış da olabilir diyip mahkeme ilk celsede yalan olur.
arabanin hiç biyerinde çizik bile yok sadece camurluğun bi kisminda verniğin altinda sararma var sonradan olan bişey değil yani bunun kim bakarsa baksin sonradan oldu demez diye düşünüyorum.
 
Katılım
21 Eyl 2016
Mesajlar
21
Tepki puanı
0
Aracınız
bence mahkemeye git bir arkadaşımın yakını araç aldıktan sonra ilk 10,000 bakımı için servise gidiyor ve kapının değişmiş olduğu ortaya çıktı baya uğraştı mahkemeyle en son aracın tırdan indirirken kapı hasarı yapıp orjinaliyle değiştirmişler ayıplı mal satmaktak aracın hem en fulünü verdiler hemde araç için ödediği parayı geri verdiler... Sadece iyi bir avukat ve olayı didikleyip hasarın ne zaman meydana geldiğini bulman.... Mahkeme sana yalan onayı vermez.... Bence cünki sen sıfır araba alırken götürüp expertize de sokacak halin yok firmaya güvenip alıyorsun.... Onlarda ayıplı mal satmaktan haksız duruma düşer sadece iyi bir avukatla oraya gidip o araçın fabrika çıkışından sana gelene kadar olan süreci öğrenmen.... Para teklifinde buluğunda ses kaydı yapsaydın .... Bu zaten olayı bildikleri anlamına gelir.... Arabanın parasını geri alır ve bir araçta hediye ederlerdi


iphone cihazından civictr mobile app kullanılarak gönderildi.
işin asli ben anlaşma taraftari oldum ama teklifi cazip gelmedi parçayi değişelim 3000 tl de değer kaybi verelim dediler anlaşamadik
 
Katılım
21 Ocak 2014
Mesajlar
3,646
Tepki puanı
20
Konum
İstanbul
Aracınız
[MENTION=5211]Kerem86[/MENTION]
Bu olay turkiyede mi oldu?
 
Katılım
6 Kas 2016
Mesajlar
145
Tepki puanı
0
Boyanın tahmini hangi tarihlerde boyandığını çıkarıyor merak etmeyin ver mahkemeye !! Çok kazanan var kaybetmezsiniz


Dikişli Deri Direksiyon Kılıfları için 05342203198
 
Üst