kuzey amerika 2019 honda civic sedan ve coupe degişim.

Volkoo

0
Tr ye makyajlayıp nezaman geliracaba hemen gelmese iyi araçtan soğumayalım yenısı gelince ?

Aracınız
Civic FB7 2014

geçen cuma günü test sürüsü yapma fırsatı buldum pek umdugum gibi çıkmadı aslında 1.5 turbo olan araçlar daha atik daha cabuk hızlanıyorlar 2.0 motora göre yetkili satıcı söyledi zaten test sürüşünden sonra sadece arabaya makyaj yapılarak bir kaç aksesaur ekleyerek piyasaya sürüldügü yakıt tüketimi yükselmiş 1.5 e göre su ana kadar pek talep görememiş araç büyük ihtimal fazla üretim olmayacakmış diger 1.5 motorlara daha cok talep varmış.

Aracınız
geçen cuma günü test sürüsü yapma fırsatı buldum pek umdugum gibi çıkmadı aslında 1.5 turbo olan araçlar daha atik daha cabuk hızlanıyorlar 2.0 motora göre yetkili satıcı söyledi zaten test sürüşünden sonra sadece arabaya makyaj yapılarak bir kaç aksesaur ekleyerek piyasaya sürüldügü yakıt tüketimi yükselmiş 1.5 e göre su ana kadar pek talep görememiş araç büyük ihtimal fazla üretim olmayacakmış diger 1.5 motorlara daha cok talep varmış.
Scotty Kilmer'nin bir lafı var turbo arbalardan uzak durun der 1.5 2.0 atmosferik den iyidir performans olarak ama uzun vadede arıza ve bakım senaryosu değişiyor. Teşekkürler Kanada dan haberleri bekliyoruz.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri