lanet olası cyclone

temmuz başında aracımı alırken navigasyonu direk taktırarak almıştım. konu hakkında bilgim yoktu sorgulamadım da cyclone taktılar. gelgelim neden lanet olası olduğuna. ilk önce kilitleniyodu cihaz. bazı mp3 şarkılarda. ses açıp kapayamama cihazı kapatamama gibi. servisten randevu aldım giderken cihazı hiç açamadım bile.durdum aracı kapatıp açtım cihaz ı ıh. gelirken orjinal teybinizle gelin cihazı sökmek gerekebilir dendi onu takarız dendi. sorunlarımı söylerken dokunmatiğinde sıkıntılı olduğunu söyledim. yanımda aynı sıkıntıyı servis elemanı da görünce cihazı söktü aldı. eywallah dedim orjinal teybi taktılar cihazı aldılar.
eleman cihazı sökerken serwis sd kartında çok hoş bi arayüz gördüm bi dahakine bundan yükleyin dedim,tamam dedi. takribi 10 15 gün sonra gelin cihazınız tamam dediler gittim. dokunmatik süper yeni arayüz süper hatta telden artık daha kolay mp3 dinliyorum. ilkinde dinlenebildiğinden bile emin değildim. coştum netten başka arayüzler buldum yükledim değişmeli kullanmaya başladım,ama sesi kısma tuşuna basıyorum 15 sn sora ses kısılıyo bazen kısılmıyo takılıyo. tekrar gittim yok bu arayüzlerden dedi;hepsini sildi diğer elemanın yüklediği kaldı bi tek bi de bana ana arayüzü silmişim dedi.töbe töbe ama o sorun düzeldi.
gelgelelim sonradan farkettiğim bişe çıktı; telefon görüşmelerimde karşının sesini alıyorum fakat benim sesim gitmiyo.hışırtı bile gitmiyo karşı tarafa ve bunu bikaç farklı telefonla denedim. bugüne tekrar randevu aldım. vakitler bana uymadıı için arkadaşım götürdü benim yerime. igo pro 9 yüklenmesini ve orjinal arayüz yüklenmesini istedim. mikrofon sorunu arayüzden sandım. ama değilmiş. igo pro 8 yüklendi orj. arayüz yüklendi ve beni aradılar ama seslerini duyamadım malesef. sonra arkadaşa teli adama ver dedim.bi dahakine orj. teybinizle gelin fln başlayınca açtım ağzımı yumdum gözümü
aldım alalı %100 kullanamadım dedim bi daha söktürüp taktırmayla uğraşamam dedim ,zaten vaktim yok ben gelemiyorum dedim. ya bana yeni cihaz getirir takarsınız bunu geri alırsınız aynı seferde yada komple alın cihazı gidin dedim. yok teknik servis karar veriyomuş fln son sözüm bu dedim. şimdi beni arıyacaklarmış. vay anasına ya
sonuç olarak sevgili forumdaşlar bu olay tamamen serviste organize olmuş bi olay. hondaya şikayet başvurusu mu yapayım. ne yapayım nasıl bi yol tavsiye edersiniz... saygılar selamlar..

Trust

0
Aracınız
Ynt: lanet olası cyclone

Doktorum geçmiş olsun.
Senin muhattabin servis hondaya ara şikayet et.
6 ay olmadi ise ayıplı ürünü %100 degismek zorundalar bastır biraz sonunda nihayete erecektir illaki.

değişmeme şansları yok yakarım oraları da bu iş böyle gidecekse çekilecek çilemiz var abi. para iade yapsınlar alıyım bende navitech naviin bişe. öyle bi şansım olur mu dersin.

Trust

0
Aracınız

Eğer değişen ürün de tekrar ayıplı çıkar ise para iadesi alman mümkün.olurda değişim olur sıfır kutulu gelirse servise ben bunu almıyorum bana navitech verin dersin biraz atar yap sorun olmaz.
Mümkünse bunu diğer müşterilerin yanında yap o zaman daha ılımlı oluyorlar ..seni tenha bir yere çekmelerine izin verme ..

Aracınız

Hiç uğraşmayın bastırın ve atın cihazı oraya Çıkın. Sıfır araba satıyor düzgün olmayan malzemeyi takmasın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

teşekkürler yorumlarınız için artık daha atarlı olucam. hondaya da şikayet maili atmayı düşünüyorum. bayinize bi ayar çekin diye. ben buna mecbur muyum arkadaş. ya navitech takın yada iade yapın diycem

Trust

0
Aracınız

[quote author=dr.ersoy link=topic=958.msg18787#msg18787 date=1415395105]
teşekkürler yorumlarınız için artık daha atarlı olucam. hondaya da şikayet maili atmayı düşünüyorum. bayinize bi ayar çekin diye. ben buna mecbur muyum arkadaş. ya navitech takın yada iade yapın diycem
[/quote]
Yaaa servisinize ayar çekin yada ben sizin dişinizi çekerim de etkisi olacaktir

dur abi ya kızgınım zaten soğutma gazımı :)

Trust

0
Aracınız

[quote author=dr.ersoy link=topic=958.msg18790#msg18790 date=1415395310]
dur abi ya kızgınım zaten soğutma gazımı :)
[/quote]
Yarın gazını alacağım senin merak etme

benim bebek geldi şimdi aklıma ben onun gazını alıyom ama sen bana aynı şekilde yapmazsın dimi :D

Geri