Lastiği yardım :(

Geçmiş olsun hocam, senin olaya benzer bir olay benimde başıma geldi. Body kit maalesef tamir olacak gibi görünmüyor. Lastik olarak da ben 2. el az kullanılmış bir lastik aldım 50TL'ye işii görüyor hamdolsun :) Tutanak bende tutturmamıştım ama sonradan anladım ki keşke tuttursaymışım.

Hocam benimkilerden az daha eski conti buldum aynı model taktırdım arka on değiştim yerlerini 75 tl. Denk geldi valla hallettim

b0c4528555c0fa366d954ae2d0ebfeb5.jpg

Şehir paketi fotomu da koyayım dedim. Bu arada ümraniye sanayiye gittim kırık kısmın alt köşe parçasını bagaja koymuştum plastik tamir ederiz dediler eksik bi kısmı var oraya da çelik kafes tel koyacak plastiğin içine gömecek üstüne fiber macunu zımpara astar boya. Ama body silikonludur tamponu komple sökmem lazim fırın boya fln dedi. [MENTION=13]Gelendostlu[/MENTION] abi sen montaj işlemini biliyosun nasil sökeriz body i silikon var midir? Serviste alırken taktirmistim

Aracınız
Diğer parçalar silikon ile yapıştırılıyor ama seninki orjinal olduğundan aradaki fitil yapışkanlı oluyor. Bir de ön parçanın oturması farklı olduğundan silikonla çok ihtiyaç olmuyor. İşin özü ön parçada silikon olmayabilir. [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diğer parçalar silikon ile yapıştırılıyor ama seninki orjinal olduğundan aradaki fitil yapışkanlı oluyor. Bir de ön parçanın oturması farklı olduğundan silikonla çok ihtiyaç olmuyor. İşin özü ön parçada silikon olmayabilir. [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION]

Teşekkürler abicim yardımların için o zaman 4 vida var çamurluk içlerinde sislerin alt kısmında peki birer klips var mi? Fotolardan oyle gördüm sanki

eray

0
hayda...15 gün yoktuk neler olmuş ya geçmiş olsun [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] :(

Aracınız
Teşekkürler abicim yardımların için o zaman 4 vida var çamurluk içlerinde sislerin alt kısmında peki birer klips var mi? Fotolardan oyle gördüm sanki

Normalde yan vidaların dışında benimkinde 5 klips var. Davlumbaz klipleri gibi. Siyah. Ön tampon ekinin alt tarafında.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] Hocam iyi tamir edebilecek yer bulmuşsun, ben bir dönem sormuştum plastik çok kalitesiz olduğu için tamirinin zor olduğu bilgisini vermişlerdi.

Geri