Lastik basinc sorunu

Aracınız
Ilk linkteki dijitali bende siparis ettim bide cakmakliktan enerji alip sisirme yapabilen bisey bulursak tamamdir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız

Ustad bu cakmakliga takilipmi aliyor enerjiyi.
Buna benzer kullanip memnun kalan varsa linkini atarsa o olcerle olcer bununla hava basariz fazlasini indiririz. Hergun lastikciye gitmemiz imkansiz en azindan belli araliklarda kendimiz kontrol ederiz bunun denenmisi basinci hizli ve kuvvetli olani varsa iyi olur. Aramizda buna benzer biseyi deneyen varmi.
Benzinlikte fazla basip bu dijital olcerle olcup 32 ye kadar elle indirmeyi planliyorum simdilik. Basincida kendimiz halledersek super olur.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ustad bu cakmakliga takilipmi aliyor enerjiyi.
Buna benzer kullanip memnun kalan varsa linkini atarsa o olcerle olcer bununla hava basariz fazlasini indiririz. Hergun lastikciye gitmemiz imkansiz en azindan belli araliklarda kendimiz kontrol ederiz bunun denenmisi basinci hizli ve kuvvetli olani varsa iyi olur. Aramizda buna benzer biseyi deneyen varmi.
Benzinlikte fazla basip bu dijital olcerle olcup 32 ye kadar elle indirmeyi planliyorum simdilik. Basincida kendimiz halledersek super olur.

;)

Aracınız
Basinc olceri bosuna siparis verdim o zaman bu mukemmel biseymis. Arac lastigi icin uygunmu sence ustad. Benim hosuma gitti. Bi fikir ver ustad. Ona gore bununda siparisini geciyim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Basinc olceri bosuna siparis verdim o zaman bu mukemmel biseymis. Arac lastigi icin uygunmu sence ustad. Benim hosuma gitti. Bi fikir ver ustad. Ona gore bununda siparisini geciyim.

Hocam bende kullanmadım, hepsiburada dan alan kişilerin yorumları olumlu bir incele istersen.

Aracınız
Tesekkur ederim.
Orda uyeligim yok diger iki sitede aynisini bulabilirsem hemen siparis veriyorum. Ilgin icin tesekkurler ustad.

Geri