Civic FB7 Lastik hava basıncı hk.

Normal de neye göre normal? 15'' lastikle 18 bir değil ki her özelligi farkliyken aynı oranda gaz bana mantıklı gelmiyor. İki farklı boydaki insanın aynı kiloda olması ikisinde de normal midir mesela? Konuda uzman degilim ama bu konuda cidden sağlıklı bilgi almak çok zor anlaşılan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Normal dediğim, örneğin FD6 ve FB7 16" janta sahip, ona göre de hava basıncını 32 diye belirtmişler. FC5'lerde 17" de var sanırım, onlar da kapıda ne yazıyor söylerse "normal" in ne olduğunu öğreniriz. 38-40 uç değerler bana göre.

Normal dediğim, örneğin FD6 ve FB7 16" janta sahip, ona göre de hava basıncını 32 diye belirtmişler. FC5'lerde 17" de var sanırım, onlar da kapıda ne yazıyor söylerse "normal" in ne olduğunu öğreniriz. 38-40 uç değerler bana göre.

Anladım ancak bende 16 jant lastik yok o yüzden o normal deger benim normalimden çıkıyor sanki 38-40 benim de hic duymadığım degerlerdi ama biraz araştırınca bir kaç sitede o aralıklari gördüm aklım karıştı

İlginç.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
yol tutus azalır ama konfor artıyor sadece tumseklerde ama az sektırıyor cukurlarda mesela yaylanma daha fazla oluyor yanak arttıgı için.

bir artı yonu daha var daha az yaktırır

ama getirisi götürüsünden daha fazla

yol tutuş lastık Frenk mesafesine lastık omrüne eksi si fazla ama

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yol tutus azalır ama konfor artıyor sadece tumseklerde ama az sektırıyor cukurlarda mesela yaylanma daha fazla oluyor yanak arttıgı için.

Yüksek basınç raharsız eder diye bir algı var. Bu ebattaki lastikler için demek ki normal oluyor. Kafayı koydum Fk2'nin fabrika basınç miktarının fotoğrafını çekeceğim. :)

Yüksek basınç raharsız eder diye bir algı var. Bu ebattaki lastikler için demek ki normal oluyor. Kafayı koydum Fk2'nin fabrika basınç miktarının fotoğrafını çekeceğim. :)

eskılerin vardır bi bildiği

Yol tutuşunun azalmasındaki temel etken nedir? Neden azalıyor yani daha yüksek basınca

Geri