Lastik seçimi ve basınç değerleri. ...

genc

0
Aracınız
ben 2 ay önce kış lastiğini çıkarıp michelin crossclimate aldım bir takım, araştırmalarım üzerine.
hakikaten sessiz bi lastik, memnunum, etiket değerleri de gayet tatmin edici :) etiket değerleri olarak sadece goodyear efficent grip performance rakipti.
kış lastiği olarak da kullanılabildiği için michlen i tercih ettim.
erciyesin nisan karında da deneyimim oldu yol tutuşu güven verici :eek:k:
içtenlikle öneriyorum.

Bende michelin crossclimate diyorum arkadasim aldi ve ses desibeli cok dusuk arti 4 mevsim kid lastiği yakit tasarrufuda cok basarili.Lastik olunce kesin bende alicam.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Uzun süre araştırdım. En son goodyeara karar vermiştim. Sonra Hankook Ventus Prime 3 çıkınca fikrimi değiştirdim. Ses olayı conti gibi ama artıları var. Yaz lastiği alıyorsam kuru özellikle iyi olmalıdır. Lastiğin ucuz olmasıda etki ama Türkiye de pahalıya satıyorlar. 175 tl ye aldım. Test ediyorum. Şimdilik gayet iyi . Kış lastiğinin kaydırdığı yerde biraz daha iyi tutunuyor.

Hankook Ventus Prime 3 tutunması bitti . Artık kaydırıp duruyor . Kimseye tavsiye etmiyorum. Ucuz etin yahnisini yemiş bulunmaktayım....duv.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Rago

0
Arkadaşlar bu konu açıkken sorayım. Benim kış lastiklerim var ama yaz lastiklerim bitik. Simiden yaz lastiği alsam kârlı olur muyum? Ama en az 4-5 ay kullanmayacagim için de yazık eder miyim? Hangi markalar sessiz ve uygun fiyatlidir onu da öğrenmek isterim. Teşekkür ederim şimdiden.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bu konu açıkken sorayım. Benim kış lastiklerim var ama yaz lastiklerim bitik. Simiden yaz lastiği alsam kârlı olur muyum? Ama en az 4-5 ay kullanmayacagim için de yazık eder miyim? Hangi markalar sessiz ve uygun fiyatlidir onu da öğrenmek isterim. Teşekkür ederim şimdiden.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mevsim nedeniyle bulunduğunuz ilde indirimli fiyat ile bulabilirseniz alınabilir, sessiz yumuşak lastik düşünüyor iseniz michelin.

Geri