Lastik tavsiyesi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
benim civic hatchback teki 235x45xR17 lastiklerin yol tutuşundan memnun değilim abs çok kolay devreye giriyor, kalkışta illa ki patinaj yapıyor, virajlarda önden kayma var. şu an üzerindeki lastikler michelin primacy 3, bu arabaya bridgestone potenza RE50 yada RE40 gibi bir lastik düşünüyorum aramızda bridgestone potenza R serisi lastik kullanan var mı acaba? lastik sesi ve yakıt verimliliği benim için önemli değil.

Hızlı viraj dönme kabiliyeti, yüksek yol tutuşu, iyi çekiş ve frenleme direnci arıyorum.

Re040 lastiği eski ödüllü yol tutuş lastiğidir ama ciddi yol sesi üretir bilginiz olsun ve piyasada yok gibi. Aracın tutuşundaki eksikliği sadece lastiğe yüklemeyin, ülkemiz asfaltı genelde maalesef tutmayan tipte kalitesiz asfalt, 1.6 atmosferik motorla bile kaliteli birkaç yol dışında ben bile sürekli patinaja kalıyorum, sizin patinaja kalmanız çok normal.

Lassa impetus revo 2+ aldim..cok hosuma gitti..continnentalden sonra cok iyi simdilik..sakin kullaniciyim..sessizlik ve frenleme cok iyi

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri