Civic FB7 Lastik Tercih-Öneri

Hocam en temizi bi good year olan arabaya binin birde primacy 3 michelin o sekilde test yapin ben goodyear i cikarip bunu michelin i taktim kullndgm icin ikisinide farki hissettim yinede tercih sizin ben kesinlikle michelin derim

Hocam en temizi bi good year olan arabaya binin birde primacy 3 michelin o sekilde test yapin ben goodyear i cikarip bunu michelin i taktim kullndgm icin ikisinide farki hissettim yinede tercih sizin ben kesinlikle michelin derim

pazartesi bende değiştireceğim michlen almayı düşünüyorum kaça aldınız dikkat edilecek husus varmı. continentallere 25000 km anca dayandım=) tanesi 50 liradan bir alıcı çıkarsa satacam.

Usta ben 800 tl ye 15 gun kadar once aldim kampanyasi vardi insallah bitmemistr tanesi 200 e geldi dikkat etmeniz gereken tarihi benimkiler 2 ayda uretilmis ve alman mali en onemli iki detay bu birincisi almanyada uretilmis olani tercih edin sanirim ispanyada da uretiliyomus onlari onermiyolar ikincisi tarih inanin cok memnun kalicaksiniz lastik cok yumusak bu sebepten dolayi olabildigince kibar kullanmaniz gerekli cok bir probl3m oldugunu duymadm ama tel kirma yada balon gibi problemlerle karsilasmamak icin biraz dikkat etmeknlazm lastik cok yumusak cunki

ben pek dikkat etmem aracı kullanırken ama sürekli uzun yola gittiğime gece yoldan geldiğimde sabaha kadar uykumda lastik sesi dinlemek hoş olmuyor :) alman malı olduğu ve üretim tarihi lastik üzerinde yazıyormu? malum satıcılar

Yaziyor hocam ya sonucta michelin dunya markasi bir firma kalitesiz bir lastik degil ama ben yeni aldgmdan midir nedir bi boyle dikkat ediyorum cok lastigin uretim tarihi ay haftta ve yil olarak yazar ornegin soyl 32 15 bu su anlama gelir 2015 yilinin 32. Haftasinda uretilmis tam tarih yazmaz bu sekilde yazar bi ayda 4 hafta var ona gore cikartirsin tarihini tam bu tarih te lastigin sadece bi tarafinda yazar iki tarafinda yazmaz ona gore bakarsin uretim yeri de irnegin made in germany seklinde girursun zaten izellikle almanyada uretilmis olanini al

Trust

0
Aracınız
En sonunda öne michelin
Arkaya good year alacağım ha
Yedek lastigide kumho

Benimde alacağım tek lastik Michelin. Daha önce focus 2.5 aracımda 2 set ve corsa aracımda 1 set kullanmıştım ve çok memnundum. Contiler 43000 de şu anda ve bu yazıda geçirdik mi kendilerine elveda, michelinlere merhaba diyeceğim :driver:

Yaziyor hocam ya sonucta michelin dunya markasi bir firma kalitesiz bir lastik degil ama ben yeni aldgmdan midir nedir bi boyle dikkat ediyorum cok lastigin uretim tarihi ay haftta ve yil olarak yazar ornegin soyl 32 15 bu su anlama gelir 2015 yilinin 32. Haftasinda uretilmis tam tarih yazmaz bu sekilde yazar bi ayda 4 hafta var ona gore cikartirsin tarihini tam bu tarih te lastigin sadece bi tarafinda yazar iki tarafinda yazmaz ona gore bakarsin uretim yeri de irnegin made in germany seklinde girursun zaten izellikle almanyada uretilmis olanini al

Teşekkürler arkadaşım. Bugun fiyat aldim montaj balans dahil 200 tl dediler. Sizin dediklerinize de bakarak alalim bakalım inş iyi olur

Inallah iyi olucak ben tahminlerinizin de uzerinde mennun kalicaginizdan eminim birde sunu soyliyim honda profesoru diyebilicegm arabaya 100 metre ilerden baktiginda arizasini soyler diyebilicek kadar bilgili bir ustam var servisten cikma bende ondan aldm tavsiyeeyi uluslararasi testleri bilmem ama onun drdigi suydu en az sesi fd6 da michelin yapar bende aldm dedigi gibi oldu hayirli olsun taktiktan sonra da burdan yorumunuzu yazarsaniz izleniminizi merak ediyorum hayirlin aksamlar

Geri