Lastik

Arkadaşlar lastikleri değiştirecem,dört mevsim alacam da..tavsiye edeceğiniz lastikler hangisi,biliyorsunuz lastik güvenlik açısından çok önemli

HTC Desire 830 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar lastikleri değiştirecem,dört mevsim alacam da..tavsiye edeceğiniz lastikler hangisi,biliyorsunuz lastik güvenlik açısından çok önemli

HTC Desire 830 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Michelin =güvenlik,güç,ses yalıtımı ,kalite,yakıt tasarrufu bunların hepsi michelinde mevcut

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba bende kafa bulandıracak bir tavsiye edicem ama. 2012 fb7 manuel vitesten 2015 fb7 otomatiğe geçiş yaptım eski arabamda lastikler bridgestone ve çok sertti ve sert virajda kayma bile yaptı yeni aracımın üzerinde Lassa revo+2 var ilk gördüğümde eyvah çok sert bi lastik ben bunu değiştiririm dedim ancak inanılmaz bişey oldu lastik yumuşak virajlar çok iyi yol tutuş çok iyi sadece viraja ki Buda 150km otoban virajı az bir ses tır tır tır fakat çokta önemli bir ses değil. Kısacası lastiği tavsiye ederim michelin ve continentalde alınabilir benim tecrübem bridgestone en son tercihiniz olsun. Şimdi bridgestone be Lassa aynı fabrika diyecek olanlar tabiki olacaktır ama emin olun ikisinide tecrübe ettim ve Lassa 10 tık önde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Good year efficient grip performance kullaniyorum memnunum islak zeminde özellikle gayet iyi alirken dikkat edeceğin tek konu 4 kanalli olmasina dikkat et

Bence 4 mevsim almayında michelin olur lassa olur goodyear olur hangisini alırsanız alın..kışın fren mesafesi çok önemli sırf kışlık lastikler olursa bu mesafe 4 mevsimliklere göre daha güvenilir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kış şartlarında
En kötü kış lastiği
En iyi yaz lastiğinden daha iyidir!!!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ben weatherproof almak gibi bir hataya düştüm sen düşme. Yazın yazlık kışın kışlık kullan. Kötü bir lastik değil kışlık lastiklerin çıkamadığı yerlere bile patinaj çekmeden çıktım ama yaz performans i çok kötü bende yaz gelince eski yazlıkları tekrar taktım weatherproof u kışlık yerine kullanacağım

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Nokian markanın üretmiş olduğu 4 mevsim lastiklerin çok iyi olduğunu ve içeriye giren yol sesini azalttığını bir kaç bir yerde okumuştum.

C6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri