Lastikler Hakkında

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar 2013 cıvıc elegance sahibiyim.Aracımın lastiklerini 15 bin km de değiştirmek zorunda kaldım. Bunun sebebi ise ön lastiklerimin iç kısımlardan yenmesi.Abartmıyorum telleri çıkmıştı.Lastikçi kanber ayarı ile alakalı olabileceğini söyledi ancak yeni araçların bu ayarına müdahale edemediklerini, servise göstermem gerektiğini söyledi.bulunduğum yerde yetkili servis yok, aracımın garantisi devam etmekte.
Başına böyle bir şey gelen var mı? Çözümü nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2063]DADAŞ[/MENTION]

Hocam bunun çözümü yetkili servisten geçiyor, garanti dahilin de yapılabilecek bir ayar gibi duruyor.

rok206

0
Aracınız
kanber ayarını güzel bir rot-balans yapan bir yer 10 dakkada yapar.bunun servise gidilecek bir durum oldugunu düşünmüyorum.ki bugune kadar aldıgım bütün sıfır araclarimda garanti süresi bitene kadar serviste yaptırmış oldugum bakımda özellikle not düşüyorum rot balans yapılmayacak diye.dişarda kendim ustama yaptırıyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
kanber ayarını güzel bir rot-balans yapan bir yer 10 dakkada yapar.bunun servise gidilecek bir durum oldugunu düşünmüyorum.ki bugune kadar aldıgım bütün sıfır araclarimda garanti süresi bitene kadar serviste yaptırmış oldugum bakımda özellikle not düşüyorum rot balans yapılmayacak diye.dişarda kendim ustama yaptırıyorum.

Hocam araç alındığından beri aynı problem olduğu için ücretsiz yaptırılabilir diye yetkili servisi önermiştim.

Geri