Led Ampul ile Muayene ye Giden Oldumu?

Aracınız
merhaba benim araçta tüm ampuller led uzunlar sisler stoplar sinyaller. bu şeklide muayene ye giden oldumu? sorun yaşadımı? çünkü benim aracın zamanı geldi ona göre söktüreceğim.

Trust

0
Aracınız
Uzunlar i ve sisleri sökün risk etmeyin çünki sisleri xenon zannedip geçirmeme ihtimali olabilir.

arac sifirken yapilan ilk muayenede(lpg takildigi icin);
kisalar ve stepne baglanti aparati eksik-hafif kusur
2 yil onceki muayene(ikinci muayene)
ilk aldigim zamanki ile ayni hafif kusurlar
dun ise 3.muayeneye gittim;
aracta kisalar haric tum aydinlatmalar led idi. sonuc, her zamanki gibi hafif kusur, fakat biraz zamli oldu. daha once sadece kisalara hafif kusur varken bu kez; sisler, isik siddeti dusuk oldugu(turuncu led in isik siddeti beyazdan dusuk zaten) icin, uzunlar da yonleri hatali oldugu icin hafif kusur alarak gectik.
calisanlardan birini taniyordum, digeri ise hondaci cikti fakat eksi vermeyi ihmal etmedi sagolsun:)

Ledleri baştan söylerseniz zenon değil diye sorun çıkmıyor.ben ledlerle geçtim muayeneden

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
2. aracımda uzun harıç hepsi led hafif kusur olarak gectım cuma da randevum var tuve gırıcem tekrar 11 gıbı yazarım garanti olur :D

Aracınız
anladığım kadarı ile xenon far kusur olarak kabul ediliyor. Bir çok alman arabasının reklamlarında ballandıra ballandıra xenon far özellik ve artı bir ücretle satılıyordu. Avrupada durum farklı mı acaba. Xenon konusunda ne değişti merak ettim.

Aracınız
Civic FC5 2020
anladığım kadarı ile xenon far kusur olarak kabul ediliyor. Bir çok alman arabasının reklamlarında ballandıra ballandıra xenon far özellik ve artı bir ücretle satılıyordu. Avrupada durum farklı mı acaba. Xenon konusunda ne değişti merak ettim.

Normal xenon ile bi xenon farklı :) reklamlarda anlatılan bi xenon

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri