Led Değişimi Yardım.

robes

0
Uzunlar, plaka ve gündüz farı için photon ledleri aldım. Bagaj kapağındaki klipsleri falan söktüm ama plaka ampul soketini yerinden çıkaramadım. Gündüz farlarını zaten hiç değiştiremem sanırım... :D Sözün özü Ankara içi bu işi nerede nasıl halledebilirim? Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Sefa

0
Ben hepsini kendim taktım plaka aydinlatmasını hafif aşağı kaydirinca çıkıyor,gündüz farını takarken de direksiyonu takacagınız tarafın tersine çevirin hafif davlumbazı aralayın klipslerini açıp elinizi içine sokup değiştirebilirsiniz. Yalnız uzunlar farı dolayısıyla ön Tamponü sökmeden takamazsınız.

Son düzenleme:

robes

0
Ben hepsini kendim taktım plaka aydinlatmasını hafif aşağı kaydirinca çıkıyor,gündüz farını takarken de direksiyonu takacagınız tarafın tersine çevirin hafif davlumbazı aralayın klipslerini açıp elinizi içine sokup değiştirebilirsiniz. Yalnız uzunlar farı dolayısıyla ön Tamponü sökmeden takamazsınız.

Forumdan okuduğum kadarıyla uzunları değiştirmek için tamponu sökmeye gerek yok ama araştırayım bi. [MENTION=4464]lmertl[/MENTION] hocam siz daha önce led değişimi yapmışmıydınız? Sanki bi konuda okudum ama bulamıyorum..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=4769]robes[/MENTION]

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=4769]robes[/MENTION] aynen hocam uzunları ben değiştirdim.Ne farın ne de tamponun sökülmesine gerek yok.Ankarada oto moda var ivedik sanayi sitesinde niken h3 9005 model olanı 200TL ye montaj dahil yaptırabilirsin ;)
Orada diğer aradığın ampuller de mevcut hepsini alırsan zannediyorum ki montajda da indirim yaparlar :)

robes

0
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] teşekkürler [MENTION=4464]lmertl[/MENTION] ben ledleri internetten aldım zaten bi ara oraya gidip taktırayım bari sağol

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lmertl

0
Aracınız
Rica ederim. [MENTION=4769]robes[/MENTION] aynen hocam sen git oraya.5 dk sürecek bir işlem ;)

Aracınız
Civic FB7 2012
Uzunlar, plaka ve gündüz farı için photon ledleri aldım. Bagaj kapağındaki klipsleri falan söktüm ama plaka ampul soketini yerinden çıkaramadım. Gündüz farlarını zaten hiç değiştiremem sanırım... :D Sözün özü Ankara içi bu işi nerede nasıl halledebilirim? Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Ankaralıyım ama il dışında çalışıyorum 3 gün önce ankaradaydım uzunlar hariç diğer ampülleri değiştirebilirdim. Bence basit siz de becerirsiniz.

robes

0
[MENTION=2978]muratela[/MENTION] çok teşekkürler bir şekilde halledeceğiz artık :)

Aracınız
Hocam uzunlar kolay sağ far zaten el giriyor sol taraf akünün sabitleme vidalarını sök kabloları çıkarmadan kenara alın oluşan aralıktan el giriyor ben yeni değiştirdim. Gündüz farı beni çok zorladı bi onları takamadım ama yorumlarda kolay deniyor kafayı yicem

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri